Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Durva voltam vagy igazam volt?

Durva voltam vagy igazam volt?

Figyelt kérdés
A férjem barátjának az apja ma egy társasági összejövetelen kissé felöntött a garatra, a 2 éves kisfiamat próbálta szórakoztatni. Addig fajultak a dolgok, hogy elkezdte sörrel kínálgatni, kisgyerek, nyilván kíváncsi ha valamit nyújtanak felé, szóval érdeklődött. Először szépen, de határozottan szóltam hogy fejezze be. Erre még belenyúl a sörébe, és a sörhabot megpróbálta beletenni a fiam szájába nagy röhögés közepette. Erre félreütöttem a kezét, rákiáltottam hogy elég ebből, és szóltam a férjemnek aki arrébb volt, hogy menjünk. Ő nem látta a jelenetet. A barátja megsértődött, szerinte durva voltam az apjával aki csak viccelt. Szerintetek? Túlreagáltam? (Egyébként szerintem nem, de kíváncsi lennék más véleményére is.)
2016. júl. 9. 23:35
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Csak pontosításképpen nem a fiam nyúlt a sörbe hanem a barát apja és ő az ő kezével akarta beletenni a habot a kisfiam szájába.
2016. júl. 9. 23:38
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Rohadt idegesito, ha valaki meg azutan is azt csinalja, amit a gyermek szulei elleneznej, miutan a szulok megkertek, hogy ne tegye.

Nem kifogas a reszegseg.

Mellesleg az ocsemet, mikor 7 eves volt sorrel kinalgatta anya uj parja, hat en sem neztem jo szemmel! Rohadtul nem. Nemhogy egy ket eves gyerek. Oke, nem lett volna semmi baja egy kis sorhabtol, azon kivul, hogy undorito ize van, de konyorgom, ha a szulot idegesito, es mar szepen megkert, hogy ne csinald, akkor NE CSI-NÁLD!


Nem reagaltad tul

2016. júl. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem reagáltad túl, én már akkor mondtam volna hogy menjünk, amikor berúgott. nem bírom a részegeket elviselni,főleg nem a gyerekem közelében.
2016. júl. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem normális a vén trotty
2016. júl. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem reagáltad túl!
2016. júl. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Barát apja egy idióta.

Teljesen igazad van, nehogy már ők legyenek megsértődve!

2016. júl. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Neked volt igazad!
2016. júl. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Apósom is simán kínálgatja a gyereket sörrel ilyen idősen. Ha rászólok annyit mond hogy jaj de szereti (persze mert érdeklődik hogy mi az de ettől még nem neki való) Engem kiidegel az ilyennel, utalok is oda járni. De pl 1 éves volt a fiam amikor bogracsoztunk kint, és hát jó kis olajos chilis bab volt az ebéd amit simán elé tettek mikor én bent voltam a poharakért. A gyerek beleevett üvöltött mert szétcsipte. Kivittem neki a saját babakajájat és még én voltam lehurrogva hogy hát ő azt a gyereknek készítette miért nem ehet belőle. Egy felnőtt ember gyomrát is meg tudja viselni az ilyen olajos fűszeres kaja nem hogy egy 1 évesét.

Uuuuutalom az ilyen hozzáállast, hiába szólsz te vagy hülyére nézve, holott te vagy az anyja. :/

2016. júl. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt tettem volna.
2016. júl. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Remelem ma felhív es bocsanatot ker tőletek.
2016. júl. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!