Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tápos babák anyukái! Mikor...

Tápos babák anyukái! Mikor kezdtétek meg a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
Összezavar egy kicsit a sok különböző vélemény, sokan azt mondják már most kezdhetek adni neki, 3 hónaposan, mások, hogy 4 hónaposan, mások, hogy csak 6 hónaposan szabad nekik is. Igazából, nem értem, ha az anyatejes emésztőrendszere nem áll készen 4 hónaposan a hozzátápláláshoz, akkor a táposé miért áll készen? Szerintem ez nonszensz. Én igazából nem siettetném, csak már mindenki azt kérdezgeti, hogy mikor kezdem már.
2016. júl. 11. 12:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
56%
6 honaposan, mert korabban nem allt keszen. Figyelni kell, hogy nezi-e amit esztek, az is jo, ha mar tud ulni. A vedonot kerdeztem a 4 honaprol, azt mondta, nem tudja, miert 4, az anyatejes meg 6, nem erti, o a 6-ot mondja mindenkinek.
2016. júl. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
49%

Több orvosi ajánlásra 3 hónaposan elkezdtük, mert addigra kb 15 féle tápszeren voltunk túl, de mindet kihányta, sokszor már cukros vizet kapott, hogy ne kelljen kórházba vinni. Sehol nem tudták megmondani, hogy pontosan mi a baja, de vizen kívűl más nem maradt meg benne.

Így mi korán elkezdtük mindent elfogadott, de nem kapkodtunk, lassan haladtunk az új ételek bevezetésével.

Most 2 éves, mindent megeszik és semmire nem allergiás, nem beteges szerencsére.

2016. júl. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!