Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyák! Titeket eddig mikor és...

Anyák! Titeket eddig mikor és mivel készített ki legjobban a gyereketek/gyerekeitek idegileg?

Figyelt kérdés
Sztorikat szeretnék hallani, hogy visszanyerjem kicsit az önbizalmam :D
2016. júl. 13. 15:36
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon boldog és büszke voltam, amikor a lányom elkezdte mondani, hogy: Anya. Jelenleg 17 hónapos és bármit szeretne éles magas hangon kiabálja, hogy: Anyaaaaanyaaaaanyaaaaanyaaanyaaaaaaanyaaaaaa!!!!!! A fürdőszobai dolgok a kedvencei. Áll a sámlin a csap előtt és pacsál.. Ezt órákig bírja csinálni, sehogy sem lehet elcsalogatni, a szép szavak mit sem érnek. Ha megfogom és elviszem, torkaszakadtából ordít, majd megint odaáll az ajtó elé (még nem tudja kinyitni) és kezdődik előlről az Anyaaanyaaanyaaa!!!!

A legjobb ha itthon se vagyunk.... :)

2016. júl. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
75%
7 éves lesz, eddig érettebb volt a koránál, de újabban úgy viselkedik, mint egy 3 éves, szétpakol, nem rakja el, amiket előszed, a szoba mint a világháború, ezeken kiakadok. De a legjobban a hazudozás, hülyének nézés. Eddig azt sem csinálta, mostanában elég sűrűn.
2016. júl. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
74%

21 hós fiam zsirkrétával rajzolt a tv monitorra. Ezerszer rászóltam és még nevetett is. :(


Ha eldugtam akkor a játék porszívó nyelével csinálta a kör rajzolást a tv re. Inkább kivittem a konyhába mert nem bírtam már tovább.szerencsére pár hét alatt leszokott róla.


Az előző hozzászólásokat olvasva nem csak nálunk van hiszti.

2016. júl. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
80%
Mikor százezerszer szólok rá és egyik fülén be, másikon ki, sőt még a képembe is vigyorog. Mikor ok nélkül verekszenek a tesójával. Konkrét sztorik, mikor lerántotta a tv-t, ami összetört, mikor összefirkálta a falat, vagy mikor letiltotta a mobilomat, nahát akkor kaptam jó kis idegösszeomlásokat.
2016. júl. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 H_Vivien ***** válasza:
71%
:D Jó olvasni ezeket a dolgokat, persze nem káröröm, csak így kívülről nagyon vicces, hogy miket csinálnak. Nah persze az én 2 éves kisfiam sem szent ám. Nálunk most van lecsengőben a konnektor dolog. Idegbajt tudok kapni. Szóltam szépen, kiabáltam, próbáltam elmagyarázni Neki, persze egy 2 éves gyereknek nem nagyon tudod elmondani, hogy légyszi ne nyúlj bele, mert agyoncsap az áram. Azt is tudom persze ha csak belenyúl nem vágja agyon, de akkor sem kellene. Már a kezére is csaptam, hátha. Hát... Volt, hogy az arcomba röhögött. Kapott krétát, nagyon ügyesen rajzol hapcivirágot, traktort, autót, futóbiciklit, persze mind csak körfirka, de gyönyörű :) Amikor viszont a kocsim oldalára kaptam kaviccsak egy hatalmas hapcivirágot, annak már nem örültem annyira. A joghurtot persze egyedül eszi, ami megy is Neki, de jobb móka szétkenni a padlón vagy a TV állványon. :D Idegösszeomlást nem kapok, csak néha már sok egy kicsit, hogy vagy pakolok utána naphosszat, ruhákat, konyhaszekrényből az evőeszközöket,lábosokat, a fehérneműket, az Ő ruháit, szétszórt 150 db-os befőttesgumi csomagot... Vagy szélnalomharcot vívok Vele, hogy nem szabad, nem szabad. Már nem csak a nevére hallgat, hanem arra is, hogy nem szabad :D
2016. aug. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
76%
10-es vagyok amivel nagyon kitudja húzni még nálam a gyufát az az amikor futóval vagy gyalog elszalad előlem persze , hogy az útest felé teszi mindeszt.Ráadás még ki is röhög.Na ezt nagyon nehezen viselem.
2016. aug. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
80%
Nekem már lassan nyolc éves, de ma is ki tud borítani. Kicsikent szetszorta a hintoport, én balga orultem, h milyen szépen, csendben eljátszik, fogalmam sem volt, h már kiadja az agya, h ha széket tol a komodhoz, eléri a dolgokat. Ami a mai napig roppant idegesítő, h egy milliméternyi sebből akkora pataliat csinál, mint akinek eltört a lába, nyüszög egy szunyogcsipestől is, pedig sosem csináltam nagy felhajtást egy-egy bibiből. Ő klasszikus hisztit sosem csinált, viszont vég nélkül tud süket lenni, ha megkérem vmire. Másfél évesen is meghallgatta, h nem szabad, és csinálta tovább. Ha elvittem onnan, sóhajtott, és visszament, nyakas, mint az apja. Ami még kiborit, h beszél es beszél, nem is fontos, h bárki meghallgassa, nem is lehet...álmában is beszél, mindegy, h miről, kommentál mindent. Ez valahol nagyon jó is, de őszintén egesz nyáron itthon vagyunk ketten, jön a kisteso is, és folyamatos zúgásban van a nagyobbik, délután már csak annyit értek, h blablabla.
2016. aug. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
81%

A sebes dolgot előbb utóbb kinövi! Én négy évesen kezdtem mert láttam a tesóm egyik osztálytársán egy szép sebtapaszt ő meg mondta hogy a tanártól kapta. Azután minden kis sebemnél sebtapaszt kértem ha nem kaptam meg sírtam. De ez lecsengett úgy három négy év... Akkor hagytam el ezt a minden sebnél sírást amikor nagyon ki akartunk menni a parkba és volt ott egy 90* os kanyar ahol gyorsan mentem és elestem. A tesóm előre is sóhajtott hogy ebből nem lesz park, de amikor látta hogy csak felállok és megyek tovább akkor nagyon meglepődőtt.


Még azt tanácsolnám hogy akinél veszekedős tesók vannak ott nem kell olyan nagyon tiltani, nem azt mondom hogy hagyni kell őket megölni egymást de lehet hogy egyszerűen elrendezik. ;) 12/L

2016. aug. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
35%
Valami okos ősanya, vagy unatkozó tini mindenkit nullára pontozott a második oldalon....Csodás 😀
2016. aug. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
81%

Én azon gondolkodtam, hogy valakinek mozdulatlan, vigyázban állos gyereke lenne, azért pontoz le mindenkit...?


Nem tudom kinek új, de gyerekektől minden kitelik, még amit álmunkban sem gondolnánk :)


Ugy sztorizgatnék, de nincs mostanában kiborító nálunk.

Max az a piti pár dolog, ami talán inkább cukiság is lehet, csak rohanos reggeleken nehezebben viselem, hogy amikor a nadrágot vennénk fel, direkt ráül az ugrálos csacsira, amikor valami felsőt adnék rá, hirtelen játékokat fog meg a kezeivel és babrál, nem akarja elengedni, cipőfelvételnél lóbálgatja a lábait, vagy amikor fogmosás jön, gyorsan a szájába vesz valamit, a reggeli esti tejital előtt hosszu perces hajbókolást szeretgetést könyörgést vár, és csak utána issza, pelenkázás előtt gyorsan felmászik az ágytámlára, vagy nem teszi a lábát le, hogy be tudjam zárni, bárhova mennék, állnék, a talpam alatt van, főleg a konyhában, mert egy az egyben a lépéseimet is utánozná.


Kiboritobb talán nálunk a hintőporos sztori már lement(de az én porpuderem is...)a fültisztito sztori a legjobb.Minden egyes doboz kiborul nem egyszer.már nem tudom hanyadik helyet kerestem neki de ha nem ő, akkor én boritom ki.ujabban elzártam szekrénybe.sokszor szitkozodom is hogy egy kész macera mindig kivenni visszatenni meg kulcsozni, de inkább ez minthogy szedegessem megint(100-200db-osak)erre hát nem ki tudja nyitni a szekrényt....?ma megint fültisztito tengerre léptem a szobába...és ügyesen dugdosta a fülébe...nem kaptam szivbajt, már csak sohajtozok, mert már belefáradtam

2016. aug. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!