Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyák! Titeket eddig mikor és...

Anyák! Titeket eddig mikor és mivel készített ki legjobban a gyereketek/gyerekeitek idegileg?

Figyelt kérdés
Sztorikat szeretnék hallani, hogy visszanyerjem kicsit az önbizalmam :D
2016. júl. 13. 15:36
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
64%

A játék vásárlás mánia és mikor semmi nem elég. 4 éves lesz, példa:

Nagyon szeretne egy Lego friendses játékot, amit a reklámban látott. Mindig elmagyarázom, hogy az nagyon drága, majd ha pl szülinapkor még mindig annyira szeretné, majd arra esetleg megkapja, ha jól viselkedik, de csak úgy nem veszünk 30 000ezres játékot a meglévő játéktenger mellé.

Véletlen találtam egy olyan Lego friendses figurát egy boltban pár apró tartozékkal nagyon jó àron, megvettem, gondoltam mekkora lesz az öröm, boldogan adom oda otthon, erre kitört a hatalmas hiszti/ sírás mintha nyùznám, hogy de hát hol van hozzá a ház meg a többi tartozék, miért csak egy szoba és egy figura.


Ez csak egy példa, sok hasonló van, szóval leginkább ez a semmi nem elég, mindig több kell, mindig más kell, ezzel borít ki a legjobban.

2019. máj. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:
56%
54 akkor mi a lópélót keresel a gyereknevelés topikban? :)))
2019. máj. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem nincs annál nagyobb tahóság, mint amikor idejön, megnyitja a topikot, végigolvassa, majd önmagával elégedetten idepötyögi, hogy húdejó, hogy nincs gyerekem, bibibí, én CF vagyok, ti meg milyen hülyék, hogy vállaltátok...

Hát nekem sincs gyerekem, de az ilyenektől rosszul vagyok. Soha nem tennék ilyet. Nagyon vicces és elgondolkodtató történetek vannak itt, és sokszor kívülről könnyű okosnak lenni, belülről meg az ember azt érzi, mindent megtett, és mégse működik semmi, de semmi. Anyukák, apukák, csak így tovább! A magukra oly büszke CF-ek vagy nemtomkik pedig nyilván sok-sokmilliós megtakarításokkal rendelkeznek, és nem fog nekik kelleni nyugdíj, vissza is fogják mondani, valamint nyilván magánorvosnál fogják intézni az összes egészségügyi problémáikat, és az aktív koruk után felújított utakat, épületeket, közintézményeket is gondosan kerülni fogják, hiszen azoknak az adózóknak a pénzéből van, akik fúj, hisztisek, és akikkel nem bírt az anyjuk...

Gyereket vállalni önérték, és lehet, hogy van, aki szarul csinálja, de az a minimum, hogy nem jövünk ide bezzegelni meg beléjük törölni a lábunkat. Én személy szerint köszönöm, hogy kiatartotok és felnevelitek őket.

2019. máj. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!