Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyák! Titeket eddig mikor és...

Anyák! Titeket eddig mikor és mivel készített ki legjobban a gyereketek/gyerekeitek idegileg?

Figyelt kérdés
Sztorikat szeretnék hallani, hogy visszanyerjem kicsit az önbizalmam :D
2016. júl. 13. 15:36
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim válasza:
28%
Na ezért nem fogok én soha senkinek gyereket nemzeni, idegesítő kis majmok.
2017. júl. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
69%

Csak annyira idegesítő kismajmok, amennyire te voltál gyerekkorodban.

Nekünk még hátha szerencsénk lesz, és a gyerekünk kinövi ezt, veled ellentétben.

2017. júl. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
48%

Ezek az "idegesítő kis majmok " tudnak annyi szeretetet adni,amit te soha nem fogsz kapni senkitől.

A kérdésre válaszolva ;nekem az a kiborító, mikor szól valamiért, de pont olyan dolgot csinálok amit nem tudok egyből ott hagyni.pl tészta szűrés. De akkor addig kiabál míg nem vele foglalkozom. A türelmetlenség.

2 éves kislány.

2017. aug. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
51%

A hisztikorszak! Kicsinalt napi szinten 2 felnottet.

Csecsemokorban sem volt egyszeru, addig azt hittem a legrosszabb resze ez lesz, volt hasfajas 3 honapig., majd fogzott, 2 x durva szeparacios szorongas, sosem maradt el egy percig se egyedul, 1,5 evig nem aludtunk...de ezek mar eltorpulnek a hisztikor mellett.

Szerencsere tuleltuk...es meg imadjuk a kismajmot :-)

2017. dec. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
60%

Én ezt a 3 éves hisztit jobban viselem, sokkal rosszabb volt nekem amikor újszülött korban 5 hónapig ordított a hasfajastól...azt hittem meg örülök. Aztán míg el nem kezdett kúszni, egesz álló nap megállás nélkül tutult mint egy kölyök kutya. Még kérdést is írtam ki :D

Ehhez képest számomra ez a kis dac már nyaralása :)))) (fárasztó nyaralás).

2017. dec. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
49%
1,5 és 2,5 éves kora között mindent dobált, mindenkit ütött. Minden étel a földön kötött ki, a szőnyegen. Az udvaron homokot dobott a gyerekek szemébe, a kocsikat kővel akarta dobalni. Én teljesen ki voltam készülve, az idegeim ki voltak rongyozódva, sokat sírtam. Aztán egyik napról a másikra abbahagyta és nagyon jó gyerek lett. Most 4,5 éves
2018. febr. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 zero18 ***** válasza:
51%
Hálátlanság (semmi nem elég), meg hogy azt hiszi, csak ő létezik, mindig magára vonja/akarja vonni a figyelmet.
2018. márc. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 zero18 ***** válasza:
62%
Ja és türelmetlenség és a motyogás 😊
2018. márc. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
75%
Amikor nem hagyja, hogy bepelenkázzam, folyton elszalad és az öltözködés is egy katasztrófa. 21 hónapos fiú.
2018. márc. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
74%
Folyton vitatkozik velem. Pl kérdez valamit: „Ez itt melyik szám a papíron?“ mondom neki, hogy ezer. Ô erre, nem az 100.-.- Az ilyen és ehhez hasonló Vita már vagy fél éve megy. Akaratos, csak neki lehet igaza. Grrr
2018. márc. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!