Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után nagyon hulló...

Szülés után nagyon hulló hajat levágatnátok?

Figyelt kérdés

4 hónapja szültem, nagyon durván hullik a hajam. Naponta több maréknyi hajszál, mindenhol ott van, a szőnyegen, a ruhákon, a mosógépben, a babaágyban, a babám kezében, szájában,ágyában, pelenkájában is találtam már.

Évek óta növesztettem, már derékig ér. Ha levágatom, akkor nagyon rövidre, hiszen azzal nem leszek kisegítve, ha rövidebb hajszálak vannak mindenhol. Sajnálom nagyon a hajam. Ti levágatnátok?


Kb ilyen lenne az új hajam, mint ezen a képen a rövid: [link]


2016. júl. 13. 19:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnám levágatni... Lehet önzőség, de nekem is rendkívül sűrű, derék alá érő hajam van, a kedvenc "testrészem". Nagyon lassan nő, egyszerűen imádom, ettől érzem magam igazán nőnek.
2016. júl. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!