Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lassan 7 hónapos lesz a...

Lassan 7 hónapos lesz a babánk. A házaséletünk egyenlő a nullával, mióta hármasban vagyunk. Szerintetek van valakije? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Kisbabánk születése óta egy kezemen meg tudnám számolni, hogy hányszor voltunk együtt.

Először az volt a kifogás a férjem részéről, hogy fél attól, nehogy ismét baba legyen, mert ilyen hamar még egy császárt nem bírnék ki (gyermekünk előtt már volt egy műtétem), ő a gumiban nem bízik. Ok, elkezdtem gyógyszert szedni. Ennek már két hónapja, és azóta sem voltunk együtt.

Tegnap megint előhoztam a témát (mindig csak én hozom fel), és fél óra beszélgetés után rákérdeztem, hogy az zavarja e, hogy a babánk velünk alszik egy szobában. Erre azt mondta, hogy hát igen, ez zavarja. De szerintem ez csak kifogás, miért nem mondta akkor ezt korábban, van másik szobánk is, simán meg tudnánk oldani az együttlétet, amikor elaludt a kicsi. Olyan, mintha örülne, hogy most megint ráfoghatja valamire, hogy miért nem vagyunk együtt.

Állítólag szeret, de már nem tudom, hogy mit gondoljak. Terhesség alatt is csak kb. háromszor voltunk együtt, mert veszélyeztetett voltam. Már milliószor próbáltam beszélni erről a férjemmel, azt a pár együttlétet is mindig én kezdeményeztem, már ez is olyan furcsa.

Szerintetek van valakije?


2010. ápr. 15. 18:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül kell arra gondolnod, hogy van valakije. Lehet, hogy csak olyan gátlások vannak benne a baba miatt, amit nehezen tud feloldani. Mindenképp leülnék a helyedben beszélgetni vele, hogy mi is történik most vele és veletek.

Meg célozgass rá, hogy te már nagyon szeretnél együtt lenni vele, csábítsd el, hogy ne csak az anyát, hanem a nőt is lássa benned.

2010. ápr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Hát igen, eléggé kifogásszaga van, hogy azért nem akar szeretkezni veled, mert ott a pici. Nálunk is ott a pici a szobánkban, mégis bármikor szeretkezünk ha kedvünk van, és Ő éppen alszik. A terhesség alatt eltávolodhatott tőled. Hogy van-e valakije? Te ismered milyen típus, megtudná-e tenni. Dehát akkor is csak férfi, és szüksége van sexre. Egyik nap csípd ki magad neki, vegyél fel szexi fehérneműt. Ha így se gerjed rád, akkor én elkezdenék izgulni.
2010. ápr. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nagyon sokat beszélek én róla, de mindig elintézi annyival, hogy szeretlek...


Igen, kicsípném én magam, de már olyan szinten erőltetés "szaga" van az egésznek, hogy kicsit úgy érezném, h. akkor "szívességből" tenné...

Amúgy kötetlen munkaidőben dolgozik, tényleg a másik szobában is lehetnénk együtt.

Nem egy megcsalós típus egyébként, vagy csak jól csinálja, h. eddig nem bukott le...

de most már aggódom

ennyi idő sex nélkül már nem normális...

2010. ápr. 15. 19:05
 4/17 anonim ***** válasza:
16%

Símán zavarhatja.Egy héthónapos babának nem a szülők szobájában a helye,hanem a sajátjában!Főleg,ha nem alussza végig az éjszakát.

Én elég nevetségesnek érezném a helyzetet,ha nekünk kellen átmenni a másik szobába.Lehet,hogy máshol nem űgy működik a dolog,mint nálunk.Összebújunk,símogatjuk egymást és jöhet/jön a szex.Engem is zavarna, a férjemet pedig főleg,ha a símogatás után azt mondaná: menjünk át a másik szobába,mert megakarlak dugni.Ezt nem a feleségnek,hanem a szajháknak szokták mondani.

3 gyermek anyukája,akinek rendben van e téren is a házasélete.

2010. ápr. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
gátlásai? ha az lenne a baja akkor a konyhába, fürdőbe... csak elkapná az asszonyt. nem tudom de ne magyarázza meg senki, hogy az a pasi nem kanos. kívánja a szexet, csak már nem attól akit eddig szeretett. ez jött le ahogy elolvastam amit írtál és én komolyan leülnék vele. ne azzal kezd, hogy szerintem megcsalsz, hanem kívánsz-e még... neked kell megoldanod, mert őt látod nem izgatja és szex nélkül meghát neked sem hiszem, hogy jó. mármint nem a szex, hanem az az alatti törődés kellene egy normális párkapcsolatban. legfőképp új életetek elkezdődött, imádni kellene egymást
2010. ápr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én a helyedben elbeszélgetnék vele!Nem tudom miért rendezi le a párod ezt a kérdést ennyivel hogy "-szeretlek-".Ki is kellene mutatnia.Nem olyan kicsi már a babátok hogy ne lehessen megoldani az együttlétet.Kérdezd meg hogy mi változott.(a plussz főn kívül)Arra is rákérdezhetsz szerintem hogy van e valakije.
2010. ápr. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy van valakije, de ezt csak te tudhatod.

Nálunk is elég sokáig tartott, míg rendeződött a dolog, de én tudom, hogy nem volt senkije. Ez nem naivitás, sokszor beszélgettünk róla, erre azt mondta, hogy együtt vállaltunk gyereket, és ez is hozzá tartozik, hogy az első időkben ő a legfontosabb, nem az, hogy szexuálisan ki legyen elégítve. Az ráér... Mi a családja vagyunk, amit nem kockáztatna egy nőért sem, sem a szexért, hiszen erre várt egész életében.


Terhesség alatt mi összesen 2szer voltunk együtt, szintén veszélyeztetettség miatt. Utána megszületett a fiam, szintén császárral. Én gyógyszert nem szedhetek, ő a gumira allergiás. Eleinte mi is tartottunk az újabb terhességtől, hiszen nagyon korai lett volna még. Féltett, hiszen hiába gyógyultam fel nagyon hamar, azért az első nap szörnyű volt. Ő ezt látta, és nem tudott segíteni, ez nagyon bántotta. Pedig én mondtam neki már a szülés másnapján, hogy akár mégegyszer azonnal végigcsinálnám az egész terhességet, szülést, mindent.


Aztán teltek a hónapok, ő arról hallani sem akart, hogy csak neki legyen jó, terhesség alatt sem. Így elmaradt minden. A Manónk nagyon hasfájós volt, aztán mikor az elmúlt, jöttek az éjszakai óránkénti kelések, a nappali nem alvások.


Beszereztem hüvelykúpot, a patentexet, rögtön megmutattam neki, hogy na, ezzel lehetünk együtt, nem kell aggódni a terhességtől. Még ez sem hatott. Szexis fehérnemű? Megkérdeztem tőle, hogy mit lát rajtam, ami más, mint szokott, azt mondta, hogy masni van a bugyimon... Na, jól le is lombozott...

Aztán egyszercsak megtört a jég. Ő kezdeményezett, meg is lepődtem. El kellett telnie 6 hónapnak, hogy végre feloldódjanak a gátlásai. Nem tudom megmagyarázni, hogy mi történt, de azóta 2-3 naponta együtt vagyunk.

Velünk is egy szobában van a fiúnk (nem is tudnám hova tenni, nincs másik szobánk), reggelente meg ráadásul a mi ágyunkba is veszem (6-fél 7 fele), mert csak ott alszik vissza, de már nem zavarja sem őt, sem engem.


A tvben ma egy műsorvezető nőre azt mondta, hogy milyen dagadt (pedig nem is). Na, erre én rögtön rákontráztam, hogy akkor én milyen vagyok, hisz maradt rajtam bőven 6-7 kg plusz, és egyébként sem voltam sosem egy vékony alkat. Erre azt mondta, hogy: Te csinos vagy. Ez annyira jól esett, hogy este biztos neki esek, ha hazaér munkából (sajnos ez éjfél, úgyhogy addig gyufával ki kell támasztani a szemhéjamat). :D


Próbálkozz, magyarázz neki, hogy nem lesz gond, aztán ha mégsem látsz változást, akkor kérdezz rá kerek-perec, hogy van-e valakije.

2010. ápr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szia,nálunk is ez volt a helyzet első babám születése után.Én is mindenre gyanakodtam,meg azt hittem,hogy nem vagyok már kívánatos,emlékszem szörnyű volt.Most született meg a második kislányunk és terhességem vége felé azzal állt elő,hogy nem akar megbántani,de nem akar bent lenni a szülésnél,csak a vajúdásnál,mert nincsenek jó emlékei ezzel kapcsolatban és most már elárulja,hogy hosszú ideig csak arra tudott gondolni,hogy milyen volt,mikor kibújt a baba.Nem lehet,hogy esetleg ő is bent volt a szülésnél és megviselte?Nálunk hat év kellett,hogy ezt eltudja mondani nekem.
2010. ápr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

3 gyermekes anyukának külön köszönöm, h. szajhának titulál egy felvetés miatt....

sok ilyet olvastam mér ezen az oldalon, h. így oldották meg a párok.


A többieknek köszönöm a válaszokat

2010. ápr. 15. 20:27
 10/17 A kérdező kommentje:

még annyit a 3 gyermekesnek, h. nem azért írtam le itt egy ilyen kellemetlen kérdést, mert mazohista módon arra vágyom, h. a képembe vágják, h. "... akinek ezen a téren is rendben van a házasélete..."

amúgy a babám átalussza az éjszakákat...

2010. ápr. 15. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!