Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lassan 7 hónapos lesz a...

Lassan 7 hónapos lesz a babánk. A házaséletünk egyenlő a nullával, mióta hármasban vagyunk. Szerintetek van valakije? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Kisbabánk születése óta egy kezemen meg tudnám számolni, hogy hányszor voltunk együtt.

Először az volt a kifogás a férjem részéről, hogy fél attól, nehogy ismét baba legyen, mert ilyen hamar még egy császárt nem bírnék ki (gyermekünk előtt már volt egy műtétem), ő a gumiban nem bízik. Ok, elkezdtem gyógyszert szedni. Ennek már két hónapja, és azóta sem voltunk együtt.

Tegnap megint előhoztam a témát (mindig csak én hozom fel), és fél óra beszélgetés után rákérdeztem, hogy az zavarja e, hogy a babánk velünk alszik egy szobában. Erre azt mondta, hogy hát igen, ez zavarja. De szerintem ez csak kifogás, miért nem mondta akkor ezt korábban, van másik szobánk is, simán meg tudnánk oldani az együttlétet, amikor elaludt a kicsi. Olyan, mintha örülne, hogy most megint ráfoghatja valamire, hogy miért nem vagyunk együtt.

Állítólag szeret, de már nem tudom, hogy mit gondoljak. Terhesség alatt is csak kb. háromszor voltunk együtt, mert veszélyeztetett voltam. Már milliószor próbáltam beszélni erről a férjemmel, azt a pár együttlétet is mindig én kezdeményeztem, már ez is olyan furcsa.

Szerintetek van valakije?


2010. ápr. 15. 18:47
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

20:25-nek :)


nem, nem volt bent a szülésnél, császárom volt.


örülök, h. olvastam pozitív példákat, remélem nálunk is hamarosan rendeződnek a dolgok:)

2010. ápr. 15. 20:35
 12/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nincs a férjednek senkije, csak valami bántja, zavarja.

És arra a feltevésre, hogy a pasinak kéne a szex, ez így nem igaz. Amikor kiderült, hogy terhes vagyok, a doki írt fel gyógyszert és eltiltott minket a szextől. Aztán elvetéltem, majd a missed ab után komplikációk léptek fel, és további eltiltást kaptunk. Lassan 2 hónapja nem voltunk együtt, és a párom azt mondta, hogy neki az a legfontosabb, hogy én rendbe jöjjek, nehogy valami baj legyen. Nincs senkije, engem szeret. Azt tudni kell, hogy előtte nálunk heti 5-8 alkalommal volt házasélet. Vagy még ennél is többször.

Nem kell azonnal a legrosszabbat feltételezni. Viszont ki kéne valahogy derítened, hogy mi a baj. Mert valami van az tuti.

Sok sikert hozzá!

2010. ápr. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
köszi szépen:) aranyos vagy
2010. ápr. 15. 22:10
 14/17 anonim ***** válasza:
Mi 5 hónapig nem voltunk együtt a szülés után (szintén császár), pedig semmi bajom nem volt. Tudom mit érzel! Azt is tudtam, hogy senki nincs más, tudom hogy nem csalt meg! Kevesebbet vagyunk együtt. Néha "beindul", heti többször is, aztán akár 2 hó szünet minden ok nélkül! Mivel nem segitett a beszélgetés, miért nem sumákolsz kicsit? Vagyis itt lenne az idő, hogy a kicsi átköltözzön a saját szobájába. Mond neki, hogy szeretnél mostmár külön szobát a babának, hisz ugyis alszik egész éjjel, felesleges ,hogy ott legyen a ti hálótokban. Sokkal felszabadultabb lesz, hidd el! Én is 5 hónapig a babával aludtam külön tőle. Nem tett jót a nemi életünknek. Tedd külön a babát, semmi baja nem lesz! Ez a kiöltözősdi nekem is mindig eröltetettnek tűnt, ez a férjemre sosem hatott.
2010. ápr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szia,tegnap 20:25 vagyok,akkor se búsulj,ha ezt a lehetséges okot kilőttük,mert kismillió ok lehet még a megcsaláson kívül.Én akkor utána olvastam ennek és a védőnőt is megkérdeztem,tehát nem a kút fejemből írom félre vezetés gyanánt.Szóval egyszerűen még nem szokott hozzá a kisbabával járó élethez és lemondásokhoz,esetleg emiatt tudat alatt fél,hogy te újra terhes leszel (és ő félhet akkor is,ha te gyógyszert szedsz),aztán látja,hogy a baba fontosabb neked,mint ő,lehet,hogy még ezt is szoknia kell,aztán már nem egy szexistennőt lát benned,hanem már az anyát is,esetleg a saját anyukájára emlékezteted és az ő viszonyukra.Azt éreznéd,hogy ha megcsalna hidd el,annak annyi feltűnő jele van.Meglátod rendeződni fognak a dolgaitok,nekünk ehhez majdnem másfél év kellett.Érdekes ez,mert a második babánk nyolc hónapja született és születése után nem volt semmi ilyen,azóta én menekülök előle,mikor hulla vagyok,tehát akár egyszerűen fáradt is lehet.
2010. ápr. 16. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

nagyon aranyosak vagytok, megnyugtattatok:)

Tegnap beszélgettünk, tényleg úgy tűnik, h. nincs senki más hál Istennek


mennyivel egyszerűbb lenne az életünk, ha a férfiak is kimondanák azt, amit gondolnak és nem nekünk kellene agyalni a miérteken:)

2010. ápr. 16. 08:58
 17/17 anonim ***** válasza:
Mostmár akkor koncentrálj arra, hogy sokat foglalkozz vele is. már amennyire van időd a kicsik mellett. örülök neki, hogy megoldódott.
2010. ápr. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!