Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan teremtsek be mindent a...

Hogyan teremtsek be mindent a kisfiamnak mire megszületik?

Figyelt kérdés
Egy elkeseredett kismama szól most hozzátok.Heteken belül világra hozom kisfiamat. Az apukája kilépett az életünkből és semmilyen támogatást nem kapok tőle. Anyukámhoz kellett költöznöm és az ő kis pénzéből élünk albérletben. Még semmit sem tudtam venni a picinek, szó szerint semmit. És iszonyatosan el vagyok keseredve, hogy hogyan fogok tudni beteremteni neki mindent. Se babakocsi, se kiságy, kisruhák, semmi. Segélyt nem kapok, nincs rá keret, ez volt a válasz. Így viszont attól félek el fogják venni tőlem a picit. Mit tegyek?!
2010. ápr. 15. 23:05
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
83%

Néhány dolgot én is át tudnék postázni.Bár inkább rucikat.Body rugdalózó.Kiságy ilyesmikben nem tudok segíteni, de írj privit és küldök.

De úgy emlékszem én is, hogy a védőnőkhöz szoktak bevinni kinőtt holmikat, ágyakat, babakocsit, megkérdezheted.

De írj!!!

2010. ápr. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
55%

Szia.

Nem olvastam most mindent végig,kis Manóm nem engedi.

Irj privit lehet tudnék segíteni Neked.

Kisfiam van.

2010. ápr. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon sajnálom a helyzeted és azt is sajnálom, hogy én nem tudok neked segíteni. Most tedd fel azt a bizonyos álarcot és vedd a nyakadba a rokonságot. Merj kérni. Segélyt, amit csak lehet. majd télen kérj fűtés támogatást, ha albérlet, arra is van támogatás, a tb-det is fizetik... Hidd el nem csak te vagy ebbe, de most te vagy kétségbe esve. védőnőnél írhatnál egy lapot, hogy kinőtt babaruhát elfogadsz... Csak legyen "vastag a bőr az arcodon" és helyreállsz. A volt barátodból meg szedj ki annyi pénzt amennyit csak tudsz. Ha kell járj bíróságra... Sok sikert neked és ne ess kétségbe, mert itt már vagy hárman segítenének neked szívesen.
2010. ápr. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
100%
Hol laksz?Nekem van egy használaton kívüli háromkerekű babakocsim,szívesen neked adom,de el kell jönnöd érte,mert nagyon nagy és nem postázom.
2010. ápr. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:
Kecskeméten lakom...
2010. ápr. 16. 10:35
 16/46 anonim ***** válasza:
86%

Hozd és Vidd" vásár


Dátum:

2010-04-25 10:00

Április 25-én vasárnap a 9 órás szentmise után lesz az aulában egy "Hozd és Vidd" vásár. A vásárra újra várunk jó minőségű ruhákat (gyerek ruhákat is), konyhai felszereléseket, játékokat, könyveket, ajándéktárgyakat. A "játékszabály" a régi. Mindenki hozhat és vihet ingyen is, de elfogadunk (ellenértéket) adományokat, amit a Karitász fog kezelni, illetve szétosztani szükség szerint.


Hely

Szentcsalád Plébánia

Irinyi u. 62.

Kecskemét


Ajánlom figyelmedbe a Szentcsalád plébániát Kecskeméten. NAgyon segítőkészek, senki nem fog furán nézni rád. Van kismamaklubjuk, és baba-mama körük is ingyen. Sok segítőkész családdal találkozhat és az atyák is nagyon kedvesek. Nyugodtan fordulj hozzájuk.

2010. ápr. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
55%
09:30 as vok én is Kecsói. a segélyekben tudok neked segíteni csak írj privin vagy add meg a számod. Kriszi
2010. ápr. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
55%
Mármint Kriszti. kapkodtam
2010. ápr. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én válaszoltam az e-mailre, de most olvastam újra a kérdésed.Látom fiúcska lesz.Akkor így könnyebb dolgom lesz.

Ne aggódj, megoldjuk együtt!

Aztán majd ha neked lesz, Te adsz.

2010. ápr. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget. Akár felajánlott valamit, akár csak jó szavakkal halmozott el. Ezeknek is nagy hasznát veszem most!
2010. ápr. 16. 14:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!