Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan teremtsek be mindent a...

Hogyan teremtsek be mindent a kisfiamnak mire megszületik?

Figyelt kérdés
Egy elkeseredett kismama szól most hozzátok.Heteken belül világra hozom kisfiamat. Az apukája kilépett az életünkből és semmilyen támogatást nem kapok tőle. Anyukámhoz kellett költöznöm és az ő kis pénzéből élünk albérletben. Még semmit sem tudtam venni a picinek, szó szerint semmit. És iszonyatosan el vagyok keseredve, hogy hogyan fogok tudni beteremteni neki mindent. Se babakocsi, se kiságy, kisruhák, semmi. Segélyt nem kapok, nincs rá keret, ez volt a válasz. Így viszont attól félek el fogják venni tőlem a picit. Mit tegyek?!
2010. ápr. 15. 23:05
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
53%
Először is próbálj kicsit megnyugodni. Van hova hazavinned a picit ez már egy jó dolog. Nem hinném, hogy ezért elvennék tőled a kisfiadat. Kiságyat ha nincs egyenlőre nem akkora gond. Mikor én születtem 2 fotelt toltak össze egymással szembe abban aludtam amíg nem lett kiságyam. Babakocsi se létszükség az első 1-2 hétben, akkora meg tudod intézni az anyaságit ami lanyi jogon jár a MÉK-nál kell igényelni ha jól tudom60 valahány ezer Ft.Abból megtudod már venni a kiságyat, babakocsit használtan egész olcsón ki lehet fogni.Érdeklődj a védőnőnél, hátha van nála babaruha amit ingyen el lehet vinni, nálunk legalábbis van ilyen. Amit mindenképp be kell szerezned 1 szebb ruci amibe hazahozod, meg otthonra 3-4 váltás ruha. Ha bekoszolja csak kiöblíted sec-perc megszárad. 1 csomi pelenka amit ha kapsz gazdaságos 2 osztályút ami rendszerint esztétikai hibás amúgy jó minőségű abból 100 db kb 3000Ft. Ha megszülsz lesz jövedelmed igaz minimális, de a semminél több. Apukát nem írod, hogy mi van vele de ha elhagyott pereld be gyerektartásért. Igaz nagyon nehéz lesz, de megoldható minden. Remélem tudtam segíteni és sok boldogságot a kisfiadhoz.
2010. ápr. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
MÉK=MÁK bocs elírtam
2010. ápr. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
Keresd fel a Vörös keresztet is, egyik ismerősöm is tőlük kapott babakocsit, kiságyat, ruhákat, sok mindent.
2010. ápr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:

Szia!

Írtam neked priviben. Én vagyok a belinkelt kérdés feltevője :)

2010. ápr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon köszönök minden felajánlást amit eddig kaptam. Kérem, aki tud, minél többen írjátok ki a "cikkemet",többen, többre megyünk!!!!

2010. ápr. 16. 22:17
 27/46 vav22 ***** válasza:
Nézz szét az 1 ft-os aukciók között is, vatera, tesz-vesz, zsibvásár... Ha csak a saját megyédbe keresel, akkor postaköltség sincs, egy próbát megér... És ne add fel!!! Én is szóltam akinek tudtam, lesz itt segítség úgy látom!
2010. ápr. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
A Teszveszen és a Vaterán én már nagyon sok 1 Ft-os cuccot vettem,érdemes megpróbálni! Korlátlanul licitálhatsz mindenre, amire szükség lenne, és hátha szerencséd lesz, és Tied lesz 1 Ft-ért :)
2010. ápr. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, folyamatosan lesem azokat az oldalakat is....
2010. ápr. 17. 16:33
 30/46 anonim ***** válasza:
20%
ez azért túlzás már ami itt megy. sajnállak, írtam is, de ez már sok. ennyinek örülj és ne kéregess mindenhol. érdekes az is hogy most jutott eszedbe a baba mikor mindjárt megszületik. ez nekem fura. sajnálom ha bunkó voltam, de ez a véleményem
2010. ápr. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!