Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan teremtsek be mindent a...

Hogyan teremtsek be mindent a kisfiamnak mire megszületik?

Figyelt kérdés
Egy elkeseredett kismama szól most hozzátok.Heteken belül világra hozom kisfiamat. Az apukája kilépett az életünkből és semmilyen támogatást nem kapok tőle. Anyukámhoz kellett költöznöm és az ő kis pénzéből élünk albérletben. Még semmit sem tudtam venni a picinek, szó szerint semmit. És iszonyatosan el vagyok keseredve, hogy hogyan fogok tudni beteremteni neki mindent. Se babakocsi, se kiságy, kisruhák, semmi. Segélyt nem kapok, nincs rá keret, ez volt a válasz. Így viszont attól félek el fogják venni tőlem a picit. Mit tegyek?!
2010. ápr. 15. 23:05
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

De most még nincs gyes, most még kaphat szocsegélyt.

A gyermekvédelmi valóban, később lesz értelme, de attól igényelheti, megkaphatja, és akkor kérhet rendkívülit is évente néhányszor.

2010. ápr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
Sikerült összeszedni mindent a babának?
2010. máj. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
Igen,engem is érdekel, hogy megvan-e mindenetek? Kaptál segítséget?
2010. máj. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ma hozzák nekem a kiságyat, babakocsit. Kaptam egy csomó kisruhát....Azt hiszem mostmár megnyugodhatok, minden megvan ami a kezdéshez kell.

Köszönök mindenkinek mindent, a jó szavakat, bíztatásokat is!!!!

2010. máj. 15. 09:11
 45/46 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy lassan rendeződik az ügyetek. Majd ne felejtsd el, hogy a szülés után az apukát elővegyétek, és pengesse csak a gyerektartást! Eszedbe ne jusson békén hagyni, a gyerek miatt igenis állj a sarkadra, elvégre ő az apja, kötelessége támogatni.
2010. máj. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

Szia!

Meg van már a baba?Hogy vagytok?

2010. máj. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!