Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kihez adjam a gyerekeim ha...

Kihez adjam a gyerekeim ha több mint egy hétig nem vagyok itthon?

Figyelt kérdés
Sajnos egyre több a katonai riadóztatás egész európában és mivel katona vagyok sajnos gyakran el kell hagyom a gyerekeim és {például.el kell mennem Afganisztánba} külföldre kell mennem.Fizetet bébiszitterhez nem tudom őket adni a nagyszüleik nagyon elfoglaltak a feleségem pedig nem jött vissza Kassából.

2016. júl. 19. 06:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
33%

KASSÁBÓL........................................

NEKEM ENNYI ELÉG VOLT HOGY RÁJÖJJEK ARRA, NEM EGY HAZÁJÁT SZOLGÁLÓ KATONA NEM MELLESLEG APUKA VAN A KÉRDÉS MÖGÖTT.


Köszi, jót mosolyogtunk !

2016. júl. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nono! Afganisztánba csak úgy nem lehet menni, nem küldenek. Ha mész, az misszió keretében zajlik, ami alaphangon fél év, és egy tonna alkalmassági, eü ügyintézéssel jár.
2016. júl. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hogy érted azt, hogy a feleséged nem jött vissza Kassából? Basszus, én ezen mindig úgy ledöbbenek, hogy vannak felnőttek, akik képesek úgy fogalmazni, úgy gondolkodni, mint a gyerekek, akik még azt hiszik, hogy amit ők tudnak, azt más is tudja.
2016. júl. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Kamu ez a kérdés, de ha mégsem akkor szerelj le mert csak égeted az egyenruhát.
2016. júl. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!