Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Otthon lévő anyukák! Mikor a...

Otthon lévő anyukák! Mikor a párotok haza megy a munkából mit szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés

Az én apám mindig is olyan volt h elment dolgozni haza jött és le feküdt aludni.


Szóval hazamegy a párotok/férjetek, és..... ???!


2016. júl. 20. 22:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Meg szoktam tőle kérdezni, hogy milyen napja volt. Meg ő is, hogy nekem milyen napom volt. Beszélgetünk, megy a gyerekekhez, mert hiányoznak neki nap közben. Aztán le szokott ülni szusszanni egyet, elolvassa a híreket, ilyesmi. Aztán vacsi, fürdetés, lefektetés, utána együtt vagyunk. Éjfél körül szoktunk lefeküdni aludni.
2016. júl. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hazaér, játszik és beszélget a nagylánnyal, a kicsi (6 hónapos) közben ott van velük. Vacsora, megint játék négyesben, fürdés aztán ő fekteti a nagyot (mese, éneklés) én pedig a kicsit.


Most, hogy ilyen jó idő van, heti 2-3x elmegy velük játszótérre. Mire hazaér, összekészítem a gyerekeket és már mehetnek is :-)

2016. júl. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

mire hazaér, kész a vacsija, szóval megeszi a vacsiját a gép előtt, lazít egy jó negyed órát...aztán negyed órát játszik a lányommal. Aztán a lányom mesét néz, addig még gépezik én meg előkészítem a fürdőt..megfürdetjük, letesszük aludni és utána vagy kimegy locsolni a kertbe, vagy filmet nézünk, vagy együtt megyünk ki a kertbe beszélgetni vagy csak befekszünk az ágyba beszélgetni telefont nyomkodni, mikor mi :)


19.00-ra ér haza és 20.00kor fekszik a lányom...

2016. júl. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Na,az én apukám is valami hasonló volt,de ő horgászni ment rendszeresen. :(

A párom itthon dolgozik főként,így mindig a közelben van.De pont azért,mert itthon van,gyakorlatilag egész nap a vevők rendelkezésére áll,így összevisszaság van kicsit.A közös szabadidőnkben kint vagyunk az udvaron általában,itt sokfélét tudunk csinálni.Focizik a nagyobbik fiunkkal,sétálunk a környéken,sokszor hívunk barátokat,rokonságot.Nagyon szeretünk beszélgetni!Családi házban élünk,így mindig van valami teendő,nyáron tutira.Fűnyírás,kertrendezés...

Télen,rossz időben társasozunk,filmet nézünk,de akkor is szeretünk kint lenni.

Korábban rengeteget kirándultunk,amióta megszületett a kicsi,nem tudtunk együtt menni.Így macerásabb lenne,de alig várom már,hogy jövőre együtt,négyen mehessünk!

2016. júl. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kemény fizikai munkát végző vállalkozó a gyermekeim apja.

Reggel megy, délben az esetek többségében haza jön enni és már megy is, majd este 10-kor esik haza.

Csóró olyan fáradt, hogy adok neki vacsit, közben lenyomja az angolt, fürdik és alszik- kivéve, ha még számolnia kell, vagy árajánlatot nyomtatnunk, szakrajzot csinálni. Olykor éjfélkor is fent vagyunk és reggel kelni kell.... Vasárnap is!

Tehát én amit csinálok: 100% partnere vagyok, enni adok, fürdő vizet csinálok amíg eszik és angolozik, segítek a papír munkában.... stb.

2016. júl. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!