Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megváltoztatnád a helyemben a...

Megváltoztatnád a helyemben a külsőd hogy hasonlíts a gyermekedre?

Figyelt kérdés

Anya és családja fehér bőr típus, szőke haj, kék szem.apa könnyebben barnul, barna haj, zöld szem.

Tesóim is a világos típusba estek, en meg apára hasonlítok.


Férjem pont mint én, de elhagyott minket, így senki nem tudja hogy néz ki(szomszédok, a bölcsiben, vagy játszótéri anyukák).

A gyerek az anyai ágam örökölte.

Én anno szőke voltam de lenövesztettem most szép egészséges félhosszu barna hajam van és kicsit barna bőr mert nyár van, illetve a szemöldököm is sűrűbb sötét mert meguntam szedni.

A gyerek olyan szinten elüt tőlem hogy még egy bolti elado is azt feltételezi biztos az apja volt ilyen.nekem ez rosszul esik.pláne hogy akkor mindenki igy láthat minket csak nem mondja.


A helyemben átfestenétek a hajat szemöldököt világosabbra vagy igy éljek ha majd megy suliba oviba hogy mindenki kérdezi megjegyzi??


2016. júl. 26. 08:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

:D :D

Nem! Az én gyerekemnek vöröses a haja, eszembe se jutott eddig, hogy emiatt befessem a hajam, hogy rám hasonlítson :)) Amúgy egy szőke hajfestéknél szinte mindig látszik, hogy festett, szóval kb hiába erölködsz, főleg ilyen indok miatt...

2016. júl. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem készülj fel a valós problémákra az életben.


De nem: nem változtatnám meg ilyen piti okból.

2016. júl. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hiába látszik hogy festék, egyből "magyarosabban"néznék ki vele meg vékony szemöldökkel
2016. júl. 26. 08:18
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

A lányom világos hajú, zöld szemű, én és a fiam barna hajú, barna szeműek vagyunk, de neki lényegesen világosabb a bőre.


Soha nem fordult meg a fejemben, hogy változtassak a külsőmön, pedig még azt is megkérdezték egyszer, hogy a kicsit örökbe fogadtuk-e, mert annyira nem hasonlít rám.

Vagy azt mondom, hogy enyém, de nálunk az apa a biztos (tiszta apja a gyerek), így anyasági vizsgálatot fogunk kérni... vagy azt, hogy aha persze, az apja hozta a családba...


A fenét érdekli, hogy mit mondanak, gondolnak a többiek. Sosem változtatnék társadalmi elvárás miatt a külsőmön. Soha.

2016. júl. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem változtatnám meg, és nem is zavarna, ha mások arra a következtetésre jutnának, hogy biztos az apja vonásait örökölte.


Attól még ugyanúgy az én gyerekem, akárkire is hasonlít külsőre.


De ha neked - ahogy fogalmaztál - "rosszul esik" ez a feltételezés, mármint hogy "biztos az apja volt ilyen", akkor mondhatod egy mosoly kíséretében, hogy nem, leginkább az anyai nagyapa vonásait örökölte.


(Nem ritka jelenség egyébként, hogy valamelyik nagyszülőre jobban hasonlítanak a gyerekek, mint a szülőkre, mert a lappangó recesszív gének akkor bukkannak fel.)

2016. júl. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez vicc,ugye?!Az én legnagyobb gyerekem kiköpött apja.2.5 éves volt,amikor elváltunk.Bárhová mentünk-ahol nem ismerték az Apját-mondták,hogy biztos lottón nyertem(örökbe fogadtam)annyira semmi közöm nincs Hozzá.Ma már egyetemista,ma sem hasonlít rám,és köszönjük,egyikőnk se lett lelkibeteg,meg depis.
2016. júl. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Anyám szőke és zöld szemű. Apám kreol bőrű, fekete hajú és barna szemű volt. Én dettó, mint apám, sötét haj, bár nem fekete, nagy barna szemek, és kreol bőr, bár annyira nem, mint apu. Anyuék is elváltak, sem anyámnak, sem nekem nem okozott gondot, hogy egyáltalán nem hasonlítok rá. Ha hárman mentünk anyám nővérével, akkor többen is megkérdezték, hogy én anyám húga vagyok-e (20 évesen szült). A nagynéném barna hajú, bár ő is zöld szemű, de többször hitték anyámnak, mint a sajátomat. Mi ezen jót nevettünk és kész. Gondolom azért esik rosszul, hogy az apjához hasonlítják a gyereket, mert elhagyott benneteket. Ez érthető, de valahogy próbáld túltenni magad rajta, ezen csak az idő segít, a külső megváltoztatása nem hiszem.
2016. júl. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Nem is értem ezt... Nekem ha egy gyerek nem hasonlít az anyjára,akkor nyilvánvaló hogy biztosan az apjára hasonlit. Bár lányom kiköpött én,de ha nem lenne akkor se változnék meg. Ö ő,én meg én.
2016. júl. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%

Hát, ha neked tetszene, akkor igen, csak a gyerek miatt ne. Amúgy a szemöldökfesték az lekopik és nem lenő. Nekem 1,5 hét múlva már gáz volt, soha többé nem is csináltam, pluszban az újak az eredeti színben nőnek ki ugye... És a vörös besárgul a naptól, szóval elég undi is lehet a végeredmény.


Ha meg az emberek arra tesznek megjegyzéseket a környéketeken, hogy a genetikád milyen, akkor költözzetek el, mert örökre szívatni fog titeket a közösség mindennel.


Amúgy nálunk anya kreol, apa kreol, én fehér bőrű szeplős, mint nagyapám volt. A férjem fehér bőrű, mint a szülei. A gyerekünk kreol, mint apám. Még sose tettek erre megjegyzést, hogy nem a miénk.:)

2016. júl. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%
Ha az a gond, hogy roma vagy, a gyereken meg nem látszik, akkor azt írd.
2016. júl. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!