Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megváltoztatnád a helyemben a...

Megváltoztatnád a helyemben a külsőd hogy hasonlíts a gyermekedre?

Figyelt kérdés

Anya és családja fehér bőr típus, szőke haj, kék szem.apa könnyebben barnul, barna haj, zöld szem.

Tesóim is a világos típusba estek, en meg apára hasonlítok.


Férjem pont mint én, de elhagyott minket, így senki nem tudja hogy néz ki(szomszédok, a bölcsiben, vagy játszótéri anyukák).

A gyerek az anyai ágam örökölte.

Én anno szőke voltam de lenövesztettem most szép egészséges félhosszu barna hajam van és kicsit barna bőr mert nyár van, illetve a szemöldököm is sűrűbb sötét mert meguntam szedni.

A gyerek olyan szinten elüt tőlem hogy még egy bolti elado is azt feltételezi biztos az apja volt ilyen.nekem ez rosszul esik.pláne hogy akkor mindenki igy láthat minket csak nem mondja.


A helyemben átfestenétek a hajat szemöldököt világosabbra vagy igy éljek ha majd megy suliba oviba hogy mindenki kérdezi megjegyzi??


2016. júl. 26. 08:04
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem vagyok roma.csak olyan óriási az ellentét hogy mindenkinek szemet szúr.

Millio helyről kaptam már, tegnap szinte az egész lakóközösség a gyerek apjáról faggatott...

Plusz agyonra dícsérik a gyereket. Kezdem magam ugy érezni mintha a rut kiskacsa tojt volna arany tojást.

Igen az is nagyon bánt, hogy pont ráadásul a ... apjával vetik össze.


Én nem értem hogy az "árja"típus mitől lenne több mint a "egzotik"barna

2016. júl. 26. 10:43
 12/16 anonim ***** válasza:

Jajj, ne hülyéskedj már!

Kiskoromban szőke voltam, pont mit anyám, felnőtt korunkra bebarnultunk rendesen. A gyerekeim ugyanez a típus, látom rajtuk, hogy ők is sötétedni fognak. De jelenleg színeinkben nem hasonlítunk. Oszt ki nem szarja le? :D :D :D

A kedvencem amúgy, mikor megkérdezik, hogy óóó, kitől örökölte a gyerek azt a szép kék szemét??? Enyém szürke, apjáé kék, na, azt kérdezgethetnék inkább, ha barna lenne valamelyik... 3:) :D

2016. júl. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
*az
2016. júl. 26. 10:45
 14/16 anonim ***** válasza:

Tényleg van egy olyan vélekedés hogy a szőke haj kék szem nagyon szép, olyan mint egy angyal stb. Barna haj barna szem meg unalmas, hétköznapi, megszokott. Pedig a szőke sem ritkább sokkal, mivel nekem több természetes szőke ismerősöm és rokonom van, mint barna. Inkább a vörös haj a ritka, azon megsincsenek ennyire elájulva az emberek.


Nálunk a családban minden pár ellentétes volt a felmenők között is. Tehát szőke, kék szemű és barna hajú, barna szemű. A gyerekek meg általában az egyik típus.


Tesóm is barna, párja szőke és a gyerekük tiszta apja lett. Ő is úgy néz ki mintha tálalta volna a gyereket, mert a vonásaiban sem hasonlít semmi.


Amúgy nem változtatnám meg a külsőm emiatt, szerintem téged csak azért zavar mert nem akarsz az apára emlékezni és folyton emlékeztetnek rá az emberek.

Hidd el túl fogod tenni magad rajta.

2016. júl. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

neked magaddal van bajod, nem pedig azzal, hogy a gyereked nem rád hasonlít. ha a gyereked tiszta apja, akkor mond, hogy apjára hasonlít, mondhatod azt is, hogy apja is ilyen szépfiú volt, nem véletlenül neki szültél ;P nem baj ha azt hiszik van humorod :)


mi férjemmel nagyon hasonlítunk, barna haj-barna szem, hasonló vonások így lett egy tökugyanilyen gyerekünk. fiatalon vállaltuk, mindenki azt kérdezi, hogy milyen érzés, hogy anyukánk utánunk ilyen nagy korkülönbséggel vállalta be őt. na meg, hogy nem zavar-e minket felnőtt fejjel, hogy van egy kisöcsénk :D

2016. júl. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Úristen ez komoly??? :D

A lányom tök szőke, nekem festett fekete hajam van, az apjának barna. Ilyen alapon akkor most fessük szőkere a hajunkat, mert azt hiszik, nem is a mienk? Hány éves vagy, 15?

2016. júl. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!