Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes kismama vagyok. Ez...

23 hetes kismama vagyok. Ez normalis?

Figyelt kérdés
Ma takaritottam senki nem csinalja meg helyettem,mindig tobb napra osztom be....de ez picit nagyobb takaritas volt a furdovel es a wc-t csinaltam ezek a leghajolgatosabb helyisegek...kozben ebedet csinaltam...voltam lennt a boltban,mostam na mind1 felkeltem es azota azert talpon voltam. Es most faj a derekam...ez a par ora folyamatos mozgas miatt van? Ja es most elkezdett zsibbadni a sarkam is meg a labfejem...voltatok mar igy? Mik a tapasztalaitok?
2016. jún. 13. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Kicsit túleröltetted magad, de nem komoly, ha reggelre elmúlik, akkor nem kell foglalkozni vele. Meg máskor ne mindent egy napon csinálj :)


Viszont a lábzsibbadás oka lehet az is, hogy a gerinceddel/porckorongokkal nincs minden rendben, ha nem javul, akkor a háziorvossal nézesd meg.

2016. jún. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
Szia 12hetes kismama vagyok én ugy gondolom hogy egy kis mozgás nem árt a babának nekem az anyosom mesélte hogy feszül a lába többször beált.. és hát a derék fájás nekem is jelen van főleg este :( de ne agodj nem lesz baja a picinek :) boldog baba várást
2016. jún. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért 12 hetesen még kicsit más a helyzet kedves utolsó!

Kérdező! Kis lassításra int a szervezeted! Ennyiről van szó! :)

24 hkm

2016. jún. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hogy erzitek magatokat amugy kismamak? Kinek hanyadik babaja lesz?
2016. jún. 13. 21:41
 5/8 anonim ***** válasza:

Máskor ne hajszold így túl magad, jobban vigyázz, tudd mindenben a határt, én is igyekszem betartani, ám nekem is volt pár ilyen napom hogy túlzásba vittem.

Igaz, hogy én még csak 10+1 hetes vagyok de én is elfáradnék ennyi mindent csinálni egyszerre, ezért inkább én kímélem magamat. Pihenek is de azért csinálom a többi dolgot is mert a sok pihenés se jó arra is rájöttem.


Nekem első babám lesz egyébként.

2016. jún. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Mono144 ***** válasza:

Én a házimunkák között igyekszem pihenőt tartani, mivel nekem a hasam szokott meg a derekam húzódni. Így azért meg tudom csinálni a betervezett feladatokat. Nekem a 2. terhességem, van egy 3,5 éves lánykám.


Boldog babavárást mindenkinek! 18 hkm

2016. jún. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
En is napokra osztom a takaritast ma a furdo wc eloter na meg igy estere gyorsan a hutot is kitisztitottam...de mostmar csak max azert kelek fel h csokit hozzak magamnak. Aztan pentekig tervezem a takaritast meg van 2 szoba egy nappali meg egy etkezo konyha es egy nagy szaritonyi vasalni valo ruha. Ugyh van dolog rendesen...egyre farasztobb a takaritas...es most is mikor a hutot tisztitottam vagyis mostam el a fakkokat a babam elegge rugdosott oda bent valoszinu nem tetszett a fiamnak...nekem elso kisbabam lesz es mar alig varom
2016. jún. 13. 22:36
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! :)

Mi egyidősek vagyunk akkor, nálam is ez a helyzet. Muszáj beosztani a munkát, mert nekem is le tud esni a derekam, ha többet vállalok mint kéne :) Mondjuk alapból derékfájásra hajlamos voltam.

Szerintem ne csinálj ennyit egy nap, hisz jelezte a tested, hogy ez már sok. Oszd be, úgysem csinálja meg senki helyettünk :)

Boldog babavárást :)

2016. jún. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!