Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Veszelyeztettem a gyerekeket?

Veszelyeztettem a gyerekeket?

Figyelt kérdés

Tegnap úszni mentunk a lanyommal 9 eves es vittem az osztalytarsnöjet is.

Tudnak uszni de ugy h kapaloznak sokat , kifaradnak, aztan kell a kapaszkodo.

En kivételesen jo uszo vagyok (nö) es a kismedenceben usztunk de a melyvizbe akartak menni .

En a lanyomat sokat usztattam es tanitottam h lassan usszon, es ha elkapja a panik , hogyan legyen urra rajta , es usszon tovabb, igy megtanult uszni egy lassúbb tempoban.

A lanyom be akarta mutatni a baratnöjenek h tud uszni a melyvizben , persze ugy h velem ussza at a medencet , megjegyzem azon a reszen a viz 4 meter.

A masik kislanynak szoltam h szalljon ki a vizböl es nezzen minket a partrol, többször raszoltam.

De azt mondta h bejön velunk a 4 meteresbe ( Addig a kisvizben voltunk ) es nem fog uszni , hanem a partot fogja es nezni fog minket ahogy uszunk , a vizböl . (9 eves ö is)

Akkor bementunk a 4 meteresbe mind , a kislany fogta a vizböl a partot es en uszni kezdtem a lanyommal . Folyton hatra neztem a masik kislanyra, a lanyom erezte h stresszelt vagyok es egyszer vizet szivott de sikerult megnyugtassa magat es atusztuk.

Utana mondtam szalljon ki de h usszunk vissza , mondtam ok, visszausztunk, nem volt gond. Ha panikot kapott volna ki tudok uszni vele.

Ennek ellenere megfogadtam h ezt sose ismetlem meg . Soha .

Azota rosszul vagyok , arra gondolok h mi lett volna ha a masik kislany elengedi a partot es elkezd uszni , en meg közepen es a lanyom is ott panikot kap.

Mire odaerek megfullad.

Vajon haragudhat ram a kislany anyja ?

En nagyon haragszom magamra , Halistennek nem törtent semmi de törtenhetett volna


2016. aug. 16. 09:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Se a másik kislány, se az övé nem tud úszni, bár nem értem ha valaki állítása szerint kivételesen jó úszó akkor 9 év alatt miért nem tudta megtanítani a gyerekét úszni. Ennek ellenére beviszi az úszni nem tudó gyerekeket egy 4m mèly medencébe ahol tilos úszni és pancsolni, mert hogy ugró medence.

A vízbe kapálózás nem úszás. Ha netán nem kamu a kérdés akkor a kérdező nem normális, de az biztod, hogy nem kivételesen jó úszó.

2016. aug. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

én gyerekem 6 éves, 3 éves korától tud úszni.

én a partról szoktam mellette sétálni, jobban látom őt, bár még soha nem kellett beugrani, mondjuk nincs is ilyen, hogy pánikol, meg kapálózástól elfárad, ezt nem is értem. ha a tiéd már a kisvízben kapálózástól elfárad, akkor nem tud úszni, akkor meg megtanítani kéne, nem a nagymedencébe vinni vizet nyeletni.

más gyerekét meg természetesen egy pillanatra nem hagynék a mély vízbe egyedül, még ha tud is úszni, akkor se ismered hogyan reagál a vízben ha valami van.

2016. aug. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
22-es, pontosan.
2016. aug. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!