Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák nektek is van olyan,...

Anyukák nektek is van olyan, hogy elegetek van a gyerekbol?

Figyelt kérdés

Ikreink vannak (3 evesek) es van egy 8 honapos babank.

Az ikrek kisfiuk, a baba kislany, egy angyal. Ahogy az egyik kisfiunk is egy tunemeny( persze dackorszak van nala is)... de a.masik... rug,vag,csapkod, harap, mar. Van, hogy 1 hetig 0-24-ben ilyen. Utana egyik percrol a masikra kattan egyet jon oda, bujik, simogat...de en legszivesebben eltolnam. Persze utana buntudatom van... de ezt erzem, van, hogy mar nincs is hozza turelmem :/

Massal is van ilyen?... a masik ket gyerekkel soha nem volt ilyen...Neha legszivesebben felpofoznam.



2016. aug. 28. 12:58
 141/199 anonim ***** válasza:
84%
Nekem most az jutott az eszembe, hogy sokan szeretnének babát és nem lehet, vagy kezelések, inszem, lombik árán talán. Neked meg van 3, és itt vigyorogsz a cseppet sem normális helyzeteden. Hát, elég szomorú, hogy nem érzed a helyzet súlyát. Az óvodától várod a megváltást és a nevelést. :)
2016. szept. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/199 anonim ***** válasza:
83%
Persze hogy remekül van, addig sincs veled és az óvónők talán foglalkoznak is a lelkével nem csak büntetnek.De úgyse fogod megérteni, csak mikor majd kamaszként a szemedbe vágja hogy gyűlöl és tönkretetted az életét
2016. szept. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/199 A kérdező kommentje:
Nincs velem?? Beszoktatas van. 2-3 orakat vannak oviba, es ott vagyok veluk... retentoen okos vagy.
2016. szept. 7. 21:55
 144/199 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező, nem tudom tisztában vagy-e vele, de a beszoktatás max egy hét, és utána gondolom ott is fogod altatni hogy ne legyen vele gondod.. tehát nem a beszoktatásra értettem. Bár gondolom nálatok arra nincs szükség, ilyen anyától menekül a gyerek.
2016. szept. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/199 A kérdező kommentje:

Te egy kesz vicc vagy... van egy kep a fejedbe es teszel a tenyekre. Nalunk nem egy het lesz a beszoktatas, egyik sem kezeli jol, kepzeld Marcika 20-30 perc utan kozolte az ovonenivel, hogy eleg volt O megy haza...de biztos mazohista.

Es itthon fognak aludni.

2016. szept. 7. 22:37
 146/199 anonim ***** válasza:
83%
Nem, hanem képzeld gyerekből van és akármilyen is az anyja őt tekinti annak. Ezt jól jegyezd meg, mert ha nem változtatsz a hozzáállásodon, évek múlva már nem lesz ilyen "ragaszkodó" :D
2016. szept. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/199 A kérdező kommentje:
Nevelesi tanacsado pipa. Nincs szuksege fejlesztesre. A koranak megfelelo az ererttsege, egyszeruen eleven. Koszonom a tippeket...
2016. szept. 23. 11:49
 148/199 anonim ***** válasza:
100%
Azt senki nem gondolta, hogy őrült a gyerek (ha csak te nem!). Mi csak azt mondtuk, hogy a lelkével lehetnek bajok... Amit szerintem itt továbbra is sokan tartunk!
2016. szept. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/199 anonim ***** válasza:
100%
Eleven. Persze.. azért rúg, vág, csapkod, harap, igaz?
2016. szept. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/199 anonim ***** válasza:
50%
Erre meg csinaltatok kettot... Mekkora kamu:))
2016. okt. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!