Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák nektek is van olyan,...

Anyukák nektek is van olyan, hogy elegetek van a gyerekbol?

Figyelt kérdés

Ikreink vannak (3 evesek) es van egy 8 honapos babank.

Az ikrek kisfiuk, a baba kislany, egy angyal. Ahogy az egyik kisfiunk is egy tunemeny( persze dackorszak van nala is)... de a.masik... rug,vag,csapkod, harap, mar. Van, hogy 1 hetig 0-24-ben ilyen. Utana egyik percrol a masikra kattan egyet jon oda, bujik, simogat...de en legszivesebben eltolnam. Persze utana buntudatom van... de ezt erzem, van, hogy mar nincs is hozza turelmem :/

Massal is van ilyen?... a masik ket gyerekkel soha nem volt ilyen...Neha legszivesebben felpofoznam.



2016. aug. 28. 12:58
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/199 anonim ***** válasza:
57%
Szegeny pici! Bűntibe pakolgatod ahelyett, hogy megpróbálnád megérteni, mi készteti erre a viselkedésre. Semmit nem oldasz meg, de téged ez a legkevésbé sem erdekel. Itt röhögsz meg direkt hergelsz minket ezzel a sztorival. Nem csodálkoznék ha kamu lenn. Talán remelem is
2016. aug. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/199 anonim ***** válasza:
22%

Tenyleg add orokbe. De lehet, hogy kamu vagy.

Felenk a 16 evesen szult ciganylanyok jobban ertenek a gyerekneveleshez, mint ti.

2016. aug. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/199 anonim ***** válasza:
25%
Ha ez a jó nevelés, akkor én, és az ide írók abszolút tökéletesen neveljük a mijeinket. Már én is kezdem azt hinni hogy kamu, ilyen korlátolt ember nem létezhet.
2016. aug. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/199 anonim ***** válasza:
0%
Kamu. Most már én is azt gondolom. Elszúrta a végét. :) Mennyi degenerált barom van, hihetetlen.
2016. aug. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/199 anonim ***** válasza:
29%
Miért teszed büntibe, ha rosszat csinál? A seggét kéne nyalnod. Hátha majd pár válaszoló gyerekébe is beleharap, mert megtanulja, hogy szociopatának lenni jó.
2016. aug. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/199 A kérdező kommentje:
Ha a gyereketek harap vagy verekszik, nem buntetitek meg??? Vagy itt mindenkinek egy foldre szallt angyal a gyereke aki soha semmi rosszat nem csinal? Inkabbegbuntetem minthogy megussem.... de lehet ez is azert van mert szornyu anya vagyok ;)
2016. aug. 28. 20:32
 117/199 anonim ***** válasza:
82%
Én írtam korábban, hogy a mi fiunk is viselkedett így, a megőrülés határán voltunk. Azt is írtam, hogy az első szakember nem vált be, nem jött rá a baj forrására. De ahelyett, hogy gyk-nem tettem volna fel önfelmentő kérdést, büntibe pakolgattam volna, vártam volna a csodát, mi kerestük a megoldást, és addig jártunk a dolog után, míg szakértő segítséget kaptunk. Kellett hordani fejlesztésre? Igen! Kellett fizetni a magánorvosnak? Igen! Vállalni kellett a konfliktust a házi gyerekorvossal? Igen! Be kellett ismernünk magunknak, hogy baj van? Igen! Meg kellett szervezni, hogy mindig el tudjuk vinői gyógypedagógushoz? Igen! A gyerek köré szerveztünk/terveztünk mindent? Igen! Egyszerűbb lett volna ráfogni, hogy dackorszak, majd kinövi és arra várni, hogy az ovi megoldja? Igen! De nem tettük, mert nem tudtuk elnézni a gyerek szenvedeset. Te el tudod. Szerinted rendben van, hogy így fejezi ki magát, hogy agresszív, hogy az együtttöltött idő neked gyomorgörcs. Hát akkor hajrá. De azt ne várd, Hogy majd azt mondjuk, hogy a gyereket melegebb éghajlatra kívánjuk mert nehezebb eset. Mert ez ritka. A legtöbb szülő segítséget kerne és segítene a gyerekén, nem úgy mint te.
2016. aug. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/199 anonim ***** válasza:
24%
Kimondtad a lényeget, szörnyű anya vagy. Nem csak attól lesz valaki rossz anya ha veri a gyerekét. A lelki bántalmazás, amit te tudat alatt csinálsz vele rosszabb mintha néha a fenekére ütnél.
2016. aug. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/199 anonim ***** válasza:
66%

Ha nem troll vagy, olvasd el a 117es kommentet, értelmezd, és lásd a különbséget közte és köztetek. Nála jobban senki nem tudta leírni, ha ez a hozzászólás se jut el az agyadig, és nem fogod fel, hogy mennyire rossz úton jártok, akkor felesleges ennyi embernek tépnie a száját...

Ő és a férje minden tiszteletet megérdemel, egy igazi, felelősségteljes szülő így cselekszik és nem csak hárít, meg büntet...

2016. aug. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/199 anonim ***** válasza:
0%
Kezdem én is azt hinni, hogy csak kamu :)
2016. aug. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!