Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák nektek is van olyan,...

Anyukák nektek is van olyan, hogy elegetek van a gyerekbol?

Figyelt kérdés

Ikreink vannak (3 evesek) es van egy 8 honapos babank.

Az ikrek kisfiuk, a baba kislany, egy angyal. Ahogy az egyik kisfiunk is egy tunemeny( persze dackorszak van nala is)... de a.masik... rug,vag,csapkod, harap, mar. Van, hogy 1 hetig 0-24-ben ilyen. Utana egyik percrol a masikra kattan egyet jon oda, bujik, simogat...de en legszivesebben eltolnam. Persze utana buntudatom van... de ezt erzem, van, hogy mar nincs is hozza turelmem :/

Massal is van ilyen?... a masik ket gyerekkel soha nem volt ilyen...Neha legszivesebben felpofoznam.



2016. aug. 28. 12:58
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/199 anonim ***** válasza:
75%
Nem, sajnos nem érti. Könnyebb a büntetősdin lovagolni.
2016. szept. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/199 A kérdező kommentje:
Tovabbra is fel evvel hamarabb kezdodott a viselkedese mint az en erzeseim... de semmi gond :)
2016. szept. 2. 20:26
 133/199 anonim ***** válasza:
97%

Én feladom...úgyse fogja megérteni akárhányan, akárhányszor próbáljuk elmagyarázni, ő a jó anya, maga a csoda, akit a sors büntet egy borzalmasan rossz és neveletlen gyerekkel, holott ő minden szeretetet és törődést megad neki. Na megpróbálom még egyszer utoljára.

Terhes lettél=testvérféltékenység=dacos viselkedés=anyuci berág a gyerekre, de legalább sokat foglalkozik vele=gyerek erre rájön, tehát még többet rosszalkodik, mert a negatív figyelem is figyelem=anyuci megutálja a gyerekét... na leegyszerűsítve ez a képlet. Ennél egyszerűbben nem tudom elmagyarázni

2016. szept. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/199 anonim ***** válasza:
87%

De elmúlt volna a rossz viselkedés, ha

1. Jól kezeled.

2. Amikor rájöttél, hogy nem tudod kezelni, akkor segítséget kértél volna.

3. Ha nem a fenébe kívánnád a gyerekedet, hanem segíteni próbálnál neki.


Biztos, hogy az óvoda nem megoldást hoz, hanem olaj lesz a tűzre. De neked hiába beszél az ember,elnézed inkább a gyereked szenvedését. Te nem vagy az én szememben édesanya...

2016. szept. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/199 A kérdező kommentje:

Meg jo, hogy nem a te szemedbe kell Edesanyanak lennem.

Es nem utalom a gyerekem.

De be is fejeztem ezt, semmi ertelme, hogy vadidegen emberek akik egy percet nem latnak az eletunkbol osszak az eszt, van eleg bajom. Mundjuk ha mar szegeny szenvedo gyerekemert aggodtok. Leirom, hogy remekul van, szokik befele az oviba, tetszik neki, tetszik nekik. Jo, hogy teljesen uj kornyezetbe csoportba kerult, megvan szeppenve, de szereti. A tesoja is elvezi, itthon maguk kis beszedevel megbeszeltek kinek jobb a csoportja :) Edesek. Szep estet :)

2016. szept. 2. 22:07
 136/199 anonim ***** válasza:
87%

Csillagvirágszál!!! Te tettél fel egy (meglehetősen idióta és provokatív) kérdést egy nyilvános fórumon! Meg ne sértődjünk már, hogy válaszolnak rá; meg ne lepődjünk már, hogy "negatív" kommentek jönnek az őrült megnyilvánulásaidra! Neked kezeltetned kéne magad! Ez a hiszti nem egy felnőtt emberhez méltó, aki ráadásul gyermekeket nevel! Minden kommenteddel kiválóan bebizonyítod, hogy nekünk van igazunk! Nem tudsz helyzeteket felnőtt ember módjára kezelni! Gáz...

Na szép napot drága...

2016. szept. 3. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/199 anonim ***** válasza:
87%
Neked is tetszene egy olyan hely, ahol nem utálnak.
2016. szept. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/199 A kérdező kommentje:
:)
2016. szept. 3. 11:12
 139/199 A kérdező kommentje:
Ismetlem a gyerek remekul van :)
2016. szept. 3. 11:34
 140/199 anonim ***** válasza:
81%

Oh, te jó ÉG! :D

Mire szegény gyerek(ek) felnő(nek)... Én nem tudom, nem akarnék nálatok gyerek lenni :)

2016. szept. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!