Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák nektek is van olyan,...

Anyukák nektek is van olyan, hogy elegetek van a gyerekbol?

Figyelt kérdés

Ikreink vannak (3 evesek) es van egy 8 honapos babank.

Az ikrek kisfiuk, a baba kislany, egy angyal. Ahogy az egyik kisfiunk is egy tunemeny( persze dackorszak van nala is)... de a.masik... rug,vag,csapkod, harap, mar. Van, hogy 1 hetig 0-24-ben ilyen. Utana egyik percrol a masikra kattan egyet jon oda, bujik, simogat...de en legszivesebben eltolnam. Persze utana buntudatom van... de ezt erzem, van, hogy mar nincs is hozza turelmem :/

Massal is van ilyen?... a masik ket gyerekkel soha nem volt ilyen...Neha legszivesebben felpofoznam.



2016. aug. 28. 12:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/199 anonim ***** válasza:
81%
Azt még mindig nem válaszoltad, hogy meg, hogy hogyan kezelted a helyzetet?
2016. aug. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/199 anonim ***** válasza:
36%
Te borzasztó anya vagy!!! Az enyém is ilyen volt, de ő a nővéremet nem szerette, én voltam a kedvenc! A tesommal ezért volt sokáig rossz viszonyunk! Az volt a mazlink h apánk kimentett anyánk karmai közül es onnantól a tesom is tündéri volt és a mai napig imádjuk egymást! De ha anyámmal maradunk tuti megöl előbb utobb... Próbáld mar meg felfogni ! Próbáld a gyereked szemszögéből nezni!
2016. aug. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/199 A kérdező kommentje:

A lanyom 8 honapos, tehat 4-5 honappal hamarabb kezdosott ez a viselkedes nala.

Es koszonom, a rossz anyas kommenteket... nektek uzenem, hogy ne egy evet... egy napot toltsetek el itt :) Biztos az en hibam. Mit gondoltok? Egyik nap meg szerettem (most is szeretem) masnap meg mar elloknem??

2016. aug. 28. 14:03
 24/199 anonim ***** válasza:
31%
De miért titkolod, hogy hogyan kezelted az előbbi helyzetet? Komolyan fontos lehet. De ha ennyire nem akarod elmondani, akkor nyilvánvaló. Csak gratulálni tudok... Erőszakra erőszak a válasz? Mit is közvetítesz akkor?
2016. aug. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/199 anonim ***** válasza:
54%
jo, akkor nem a te hibád. Es akkor szerinted kinek a felelőssége????? Hagyjuk mar ezt a tölts itt egy napot szöveget! Ne játsszad mar te az áldozatot könyörgöm! Nem a gyereked akart megszületni, te akartad, akkor viseld gondját! Nem csak akkor kell anyánk lenni mikor minden cuki rózsaszín szerelem, hanem, mikor baj van, akkor is!!! Pont nem érdekel senkit mennyire sajnálod magad! Ne onzoskodj hanem foglalkozz a gyerekeddel! Problémája van, tőled várna segítséget te meg magadat sajnálod! Hat igy aztan marha jo anya vagy
2016. aug. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/199 anonim ***** válasza:
80%
Én szívesen eltöltenék nálatok egy napot kérdező, komolyan.
2016. aug. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/199 anonim ***** válasza:
32%
Figyelitek? Az a legdurvább mennyire ellenáll. Eszébe sem jut, hogy lehet, hogy tényleg valamit ő rontott el. Egyszerűbb egy szegény 3 évesre haragudni. Bár megmondom őszintén, engem felemésztene a bűntudat, ha így viszonyulnék hozzá.
2016. aug. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/199 anonim ***** válasza:
26%

Tényleg nem bírok magamhoz térni...

Az jó, hogy látod, és belátod, hogy nagy probléma van nálatok, de őszintén, te jó anyának gondolod magadat? Minden hozzászólásodból süt, hogy mennyire azt a 3 (!!!) éves gyermeket (!!) hibáztatod, de magadba, mint felnőttbe, mint a gyermek anyjába egy gondolat erejéig se nézel bele...

Remélem ezt a problémádat elmondtad a férjednek is, és neki van annyi gógyija, hogy a családja érdekében segítséget kér valaki hozzáértőtől...

2016. aug. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/199 A kérdező kommentje:

Kedves 24-es

Milyen eroszakrol beszelsz?? Soha sem en sem a parom nem utottuk meg egyik gyerekunket sem. Nalunk buntetes pont van. Oda kell ulnie es elgondolkodnia azon amit csinalt, aztan bocsanatot kernie.

Most apa altatja Oket.. most beke van.

Kedves 25-os

Ugy konnyu valamirol az eszt osztani, hogy soha nem tapasztaltad.

2016. aug. 28. 14:12
 30/199 anonim ***** válasza:
81%

Itt az a gond, hogy nem kerestél fel se nevelési tanácsadót se védőnőt a problémával.


Én azért mertem javasolni, hogy heti 1x

Menjetek el ketten együtt valahova, süti, mozi, bármi, hogy érezze a törődést, mert lehet, hogy segítene a helyzeten, mert pl.több törődést igényel. De ha meg se próbálod, nem is fog menni.

2016. aug. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!