Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák nektek is van olyan,...

Anyukák nektek is van olyan, hogy elegetek van a gyerekbol?

Figyelt kérdés

Ikreink vannak (3 evesek) es van egy 8 honapos babank.

Az ikrek kisfiuk, a baba kislany, egy angyal. Ahogy az egyik kisfiunk is egy tunemeny( persze dackorszak van nala is)... de a.masik... rug,vag,csapkod, harap, mar. Van, hogy 1 hetig 0-24-ben ilyen. Utana egyik percrol a masikra kattan egyet jon oda, bujik, simogat...de en legszivesebben eltolnam. Persze utana buntudatom van... de ezt erzem, van, hogy mar nincs is hozza turelmem :/

Massal is van ilyen?... a masik ket gyerekkel soha nem volt ilyen...Neha legszivesebben felpofoznam.



2016. aug. 28. 12:58
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/199 A kérdező kommentje:
Megvarjuk az ovikezdest es meglatjuk ott mi lesz...Ha ugy viselkedik mint a bolcsiben ugyis nevelesi tanacsadohoz kuldik.
2016. aug. 28. 18:08
 92/199 anonim ***** válasza:
39%
Várjál csak. Nehogy segíts neki, ráérsz. Azt nem fogod fel, hogy a gyereked szenved! Ez egy jele annak, hogy valami nincs rendben. De te csak gúnyolódni tudsz rajtunk.
2016. aug. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/199 anonim ***** válasza:
31%
Kár a gőzért. Nem érti. Vagy troll.
2016. aug. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/199 A kérdező kommentje:
Igen... te mar csak tudod x szaz kilometerrol, hogy mi van a gyerekemmel.
2016. aug. 28. 18:15
 95/199 anonim ***** válasza:
64%
leírtad, sok ész nem kellett hozzá, hogy megfejtsük, mi a gáz
2016. aug. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/199 A kérdező kommentje:
Ti nem ertitek. De nem is kell... Ennyit akartam tudni, hogy mas is szokott-e igy erezni. Megtudtam, hogy szokott. Vannak ilyen gyerekek. Ez van. Mindenkinek minden jot.
2016. aug. 28. 18:17
 97/199 anonim ***** válasza:
86%

én leírtam a példámat, te ez felett ismét elsiklottál.


Majd 30 év múlva te is azzal állsz elő, mint az anyám, aki mostanában rájött arra, hogy anya, és jön az szöveg, hogy "bezzeg az anyád vagyok"...erre azt tudom mondani mindig, hogy gondolt volna erre 30 évvel ezelőtt és viselkedett volna úgy, mint egy anya, és nem tartanánk itt. Ennyi tanács után én nem támadásnak venném, hanem kikapcsolnám azt a kicseszett netet és elgondolkoznék, hogy hol ....sztam el, és két pillanatot nem várnék, nem hogy ovi kezdéséig. Utána meg vársz majd a dokiig. Meg a karácsonyig, meg az újévig. Az igazság fáj, de fel kéne fogni. Kapj már a fejedhez. Példákat olvashatsz és tanácsokat, de nem, te makacsul ragaszkodsz a saját butaságodhoz! Csak tudod azon lehet segíteni, aki hagyja magát, de így....

2016. aug. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/199 anonim ***** válasza:
40%
Kérdező, te reménytelen eset vagy,komolyan. Szegény kisfiad, sanyarú gyerekkor elé néz, te meg nehéz és kegyetlen kamaszkornak..csak ne csodálkozz, hogy miért néz majd semmibe a kamasz gyereked. Hisz te is semmibe nézed az ő szükségleteit.
2016. aug. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/199 A kérdező kommentje:
Ok
2016. aug. 28. 18:29
 100/199 anonim ***** válasza:
22%

Édesjóistenem...nem cimke kell rá, hanem kezelés. Amúgy meg korántsem biztos, hogy hiperaktív, bármi más lehet. Téged nem érdekel mi baja és hogyan segíthetnél rajta? A "szakemberetek" egy kókler, ha leragadt ennél a diagnózisnál, hogy szerinte(!) az. És ha az, akkor szerinte ennyi volt, vége? :) Elárulom, nem.

Nem baj, ha nem ért hozzá, senki sem ért mindenhez, de rosszat mondott, és a gyerek sorsa az ilyen kóklereken múlik. Remélem, csak ismerős és nem osztja a diagnózisokat ész nélkül, mint nálatok.

Ismétlem, szakemberhez vidd!

2016. aug. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!