Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák nektek is van olyan,...

Anyukák nektek is van olyan, hogy elegetek van a gyerekbol?

Figyelt kérdés

Ikreink vannak (3 evesek) es van egy 8 honapos babank.

Az ikrek kisfiuk, a baba kislany, egy angyal. Ahogy az egyik kisfiunk is egy tunemeny( persze dackorszak van nala is)... de a.masik... rug,vag,csapkod, harap, mar. Van, hogy 1 hetig 0-24-ben ilyen. Utana egyik percrol a masikra kattan egyet jon oda, bujik, simogat...de en legszivesebben eltolnam. Persze utana buntudatom van... de ezt erzem, van, hogy mar nincs is hozza turelmem :/

Massal is van ilyen?... a masik ket gyerekkel soha nem volt ilyen...Neha legszivesebben felpofoznam.



2016. aug. 28. 12:58
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/199 anonim ***** válasza:
62%

Hu de vicces vagy!

Akarsz segíteni a gyereken vagy azt vártad, hogy azt nondjuk, hogy igazad van, ne szeresd úgy a gyereket, lökd el magadtól?

Vidd másik szakemberhez! Ha tényleg hiperaktív, akkor is van segítség, terápia. Csak akarni kellene! Persze könnyebb itt nyafogni és gúnyolódni azokon, akik segíteni akarnak. Mi a férjemmel volt hogy együtt sírtunk, hogy nem tudunk segíteni a fiunknak, pedig láttuk, hogy szüksége lenne rá. Ezért hajtottuk, hogy végre valaki segítsen. Nem a gyereken vezettük le a feszültséget és nem őt okoltuk azért, mert valami baja van. Ez ugyanolyan mintha azért haragudnal a gyerekre, mert köhög.

2016. aug. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/199 anonim ***** válasza:
34%
Mostmár nem csodálkozom, hogy olyan a kisfiú, amilyen.
2016. aug. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/199 anonim ***** válasza:
30%
Add orokbe!
2016. aug. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/199 A kérdező kommentje:
Ismetlem szeretem a gyerekem!
2016. aug. 28. 15:06
 55/199 anonim ***** válasza:
38%

Egyszerűen bicskanyitogató a mindenki hül*ye, csak te nem stílusod...

Mérhetetlenül sajnálom a gyermekedet...

Kiléptem, tovább nem olvasom a kérdésedet, neked teljesen felesleges bármilyen tanácsot adni, pedig jókat kaptál... Tényleg csak fut fel az agyvizem és legszívesebben megráználak, hogy térj már észhez te ba*rom...

Áldom a jó Istent, hogy én nem ilyen anyához születtem és hogy én nem ilyen anya lettem...

Egyébként hol a büdös francban van a te férjed??? Az enyém ölne a gyermekéért, legyen bármilyen baj, addig megy, amíg bír, de a tied meg csak lesi és nyugtázza az otthon kialakultakat?

Borzalom...

Leírom, amit vártál, a gyerek a hibás. Légy elégedett.

Szia

2016. aug. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/199 anonim ***** válasza:
30%

Pedig bizony, belőlünk szülőktől ered az összes feszültség majd agresszió.

Az oviban mikor ilyen szakasza volt a fiamnak azt javasolták, tegyem félre a házimunkát, munka után csak vele foglalkozzak.... tudtak valamit, mert müködött.

Az más kérdés h én se hittem eleinte h velem van a "baj"....

2016. aug. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/199 A kérdező kommentje:
Adjam orokbe? Ez most komoly? Ha felkel kirakom a hazelé egy dobozba, hogy ingyen elviheto, nem? -.-'
2016. aug. 28. 15:09
 58/199 anonim ***** válasza:
40%

Neked komolyan vicces, hogy gyakorlatilag érzelmileg terrorizálod a fiadat? Ez elképesztő. Imádom, amikor anyák mondják, hogy "Ölni tudnék a gyerekemért, csak hát...". Ne itt állj! Ölni kell a legkevésbé egy gyerekért. Amit megtehetsz érte napi szinten az az, hogy szeretettel törődsz vele és "elviseled". Nem pedig kiborítod 3 éves korára.


Remélem egy istenhátamögötti idősek otthonában végzed, ahová a 3 gyereked együtt kísérnek be! Ott majd átgondolhatod, hogy mit tettél. Bár az is elég, ha csak évente 1x nyitnak rád ajtót, akkor is muszájból :)

2016. aug. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/199 A kérdező kommentje:

Kedves 55...

SZerinted mi folyik nalunk, mit kellene tennie a ferjemnek? Ugyanugy csinaljuk a napirendet mint minden mas csalad... csak a mi hazirendunkben Marcika miatt sok a buntiszunet :)

2016. aug. 28. 15:12
 60/199 anonim ***** válasza:
27%
Szereted? Kérdező, ez nem szeretet,ezzel csak magadat nyugtatod. Ha szeretnéd, nem beszélnél így róla, nem passzolnád le az apjának, hogy addig se legyen otthon, ne kelljen látnod. Először neked kellene kezeltetned magad, mert nem látod, hogy egy-két éven belül tönkre fogod tenni a gyereked. Már ha érdekel egyáltalán, már ebben is kételkedem.
2016. aug. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!