Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az normalis, hogy a ferjem 1...

Az normalis, hogy a ferjem 1 honapja nem segitett a baba korul semmiben?

Figyelt kérdés

Nem nagyon szokott, csak ha mar a vegkimerulestol nem latok.

Az elmult honapok alatt tul vagyok egy 2 hetes baba betegsegen, ami mindent boritott, 3 es fel honapos szepaszorongason, ahol 5x kelt egy ejszaka, tul vagyok 4 fogacskan.

A lenyeg, hogy faradt vagyok. De a ferjem nem segit. Dolgozik az igaz, felig ulo-felig konnyu fizikai munka az ove, de ha pl ejszakas, akkor vegig ul es filmet nez.

Amikor mondom neki, hogy faradt vagyok, akkor ravagja hogy o is az.

Olyan nagy keres sot elvaras tole az, hogy segitsen? 3 felet fozok, magamnak dietasat, babamnak ugye babakajat, es a ferjemnek is ha epp ne eszi az enyemet.

Kivagyok mar az allando hazimunkatol, a gyerek koruli teendoktol, koran kelni keson fekudni.

Utoljara 1 honapja segigett. Egyszeruen hazajon es csak nez ki a fejebol, hogy o mennyire faradt, aztan nyomkodja a telefont es elmegy aludni. Nagy ritkan neha megeteti, de addig en nem pihenek, hanem fozok mosom teregetek takaritok.

Megorulok tole, hogy o siman elnezi a koszt a mosatlant stb..

Meddig kell ezt elturnom? Amikor megkerem, h segisten akkor azt mondja, hogy o dolgozik es nem az az elso dolga, hogy itthon besegitsen.

Szerintetek ezt el kene fogadnom?


2016. szept. 25. 07:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
33%

8-as válaszoló vagyok a 10-es válaszolónak.

Igen azt én sem értem hogy lehet elúszni a háztartással. Nekem is sikerül 2 gyerek mellett meg az állatok mellett majdnem mindent megcsinálnom. Nálunk is úgy van hogy a kinti rész a férjemé kivéve a sepregetés. Az az én resztortom. De a kérdezőt gondolom idegesiti is hogy ő csinálja a férjeeg ül és néz.

Nem lehet hogy van valakije?

Most ne nézzetek gonosznak légyszi.

2016. szept. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
24%
Kérdező, te magad miatt főzöl három félét, ezt ne fogd a férjedre, valamint, gondolom ő keresi a pénzt is. El se tudom képzelni hogy lehet valaki ennyire kibukva egy darab gyerektől, nekem simán van időm mellette mindenre, úgy hogy még dolgozom is otthonról. Én hatkor kelek, a baba fél nyolckor. Másfél óra alatt összedobom az ebédnek valót, elmosogatok. Ő nyolcig még reggelizik, kómázgat, azalatt megreggelizem én is és elkészülök. Utána megyünk sétálni, azalatt ügyeket intézek, bevásárolok, játszóterezünk. Fél 11re hazaérünk, ő kidől, én meg takarítok, felrakom az előkészített ebédet. Délre felkel, eszünk, játszunk átlag kettőig, utána megint alszik, én dolgozom. Négytől megint az övé vagyok, Fél kilenctől pedig ismét dolgozom 11ig. A férjem sokszor ügyel, kimerült mind szellemileg, mind fizikailag, nem lenne szívem még azzal is zaklatni hogy segítsen takarítani. persze ő a szabadnapján szó nélkül beáll, olyankor van igazi nagytakarítás, ez hetente egy délelőtt, a hét többi napján csak fenntartó munkát kell végeznem. De ha neked fárasztó, vagy nem bírod, akkor nyisd ki a szád, mond meg neki hogy vagy ő segít, vagy fizetett segítséget hívsz. Mert annak sincs értelme hogy te kikészülj.
2016. szept. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
37%

3 hónapos korban nem lehet szeparációs szorongása, képtelenség, hogy akkor felfogja, hogy ti nem egyek vagytok...


az meg, hogy nem segít a párod, nem is segítség kell, hiszen az ő környezete is. beszéljétek meg mi az ő dolga és mi az amit te bírsz vállalni

2016. szept. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Utolsó:olvasd el még 1x,rosszul értelmezted!Nem a gyerek 3.5 hónapos,hanem az ELMÚLT HÓNAPOK alatt volt 2 hetes baba betegség,3.5 hónapos(hónapig tartó) szeparációs szorongás,és 4 foga is jött a kicsinek(már ebből egyértelmű,hogy a baba nem lehet 3.5 hónapos,legalább is igen csekély az esélye,hogy annyi idősen 4 foga legyen).
2016. szept. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
igazad van, félreérthettem :)
2016. szept. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!