Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány gyermeked van? Hányat...

Hány gyermeked van? Hányat szeretnél még? Mennyi idősek vagytok? Mikor szeretnéd a következőt a ha szeretnél? (többi lent)

Figyelt kérdés

Csak ha van kedvetek akkor válaszoljatok természetesen!

Csak kíváncsiságból kérdeznék 1-2 dolgot. A fenti kérdéseken túl:


Hogyan éltek? Anyagiakra gondolok. Ha értékelhetnéd mondjuk 1-10 között hova sorolnád magad?

Mióta éltek együtt?

Tökéletesnek mondanád a kapcsolatodat?(tudom tökéletesség nem létezik).

Fiad van vagy lányod? Ha választhatnál milyen nemű legyen a gyermek?( term. hogy egészséges,) Csak ha mégis lehetne választani?

Házasok vagytok? Ha nem tervezitek?

Mikor szeretnél teherbe esni? (Ha tervben van a kisgyerek)

Nagy házban éltek? Családi? Vagy panel?


Köszi ha válaszolsz:)

Ohh és igen.. Mennyi idős/idősek a gyermekeid?

Szép napot!



2016. szept. 26. 18:29
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzá tennék, hogy a kapcsolatom a párommal nem rossz,de nem az a mindent elsöprő hatalmas óriási lilaködös-rózsaszinfelhős szerelem! Ő nagyon szeret engem. Jobban mint én őt. Én nagyon tisztelem őt s becsülöm. Jobban becsülöm mint ő önmagát! Ha bármi történne abba... áhh nem is gondolok bele.. Félek, hogy elveszíthetem! De mint írtam nincs meg az a minden elsöprő érzés. Szeretem. De lehet, hogy nem szerelemből! Azt hiszem kicsit kialudt a tűz nálunk. De úgy érzem csak az én részemről! Mi szoktunk vitázni egymással. Nem veszekedni de én temperamentumosabb vagyok..
2016. szept. 27. 12:32
 22/25 Orfeus ***** válasza:

Kedves kérdező olvasd el mégegyszer a válaszokat, ha már megtiszteltek vele.


A 7-es egy szót nem mondott arról hogy elvetetné, annyit mondott h szíve szerint egy fiút egy kislányt szeretne még, de igazából mindegy.

A 10-es pedig trollkodott csak, vagy nem fogta fel a választ.


Én 23 éves vagyok, a párom 22. 3 éve vagyunk együtt, tegnap lett 1 éves a kisfiúnk, és márciusban születik a következő. Albérletben lakunk, 2 szobás panelben. Fél éve jegyeztem el. Az anyagikat hát nem tudom, sokan írták hogy 7-es, hát ha a 10-es pl Soros György, akkor van pár milliárdos a sorainkban.

Azt tudom hogy kb 4-450.000-ből vagyunk egy hónapban. Jóval több ketyerém van mint egy átlag embernek kéne, így simán 6-ost mondanék, nagyon jól elvagyunk. Házat építtetni szeretnénk, így még nem veszünk. Autó pedig valahogy nem hiányzik egyenlőre, azért nem vettünk.


Van néha vita, mint mindenhol, nem egyszerű segítség nélkül fiatalon babával. Nagyszülők egyik oldalról sem segítőkészek, ha jobban belegondolok idáig nem is segítettek semmiben. Ebből vannak néha csak problémák, én fújom hogy nekem nem könnyű munkába, ő meg fújja hogy neki otthon, de nap végére mindig úgy fekszünk le hogy semmi gond nincs.

2016. szept. 29. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

8-as vagyok, nekünk talán az elején volt picit nehezebb két gyerekkel. Többektől is hallottam ugyanezt, hogy két gyereknél bele kell rázódni, hogy megoszlik a figyelem. A nagyobb gyereknek is, és a szülőknek is. De utána már tök jó. Érdekes, hogy ahol már harmadik gyerek születik, ott sokkal kevésbé viseli meg az idegeket a két gyerekről háromra való váltás, mint az egyről két gyerekre váltás :D

Az elején tényleg megborította a dolgokat a babás napirendre való beállás, de pár hónap alatt szépen összecsiszolódtunk.

A férjemmel a kapcsolatunk pont olyan, mint előtte volt, ezen nem változtatott semmit az, hogy van még egy gyerek. Inkább terhesen volt kicsit fura, az első három hónapban azt is nehezen viseltem el, ha rám nézett, hozzá se akartam szólni, és ő is jobban járt, ha nem szólt hozzám. Jó, persze próbáltam türtőztetni magam, de azért elég brutál érzéseim voltak vele kapcsolatban. Aztán ahogy vége lett az első trimeszternek, mintha elfújták volna az egészet, és olyan rózsaszín köd szállt le, mint a kapcsolatunk elején :)

2016. szept. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

22-esnek! Volt egy válaszolóm aki azt irta amit. De őt időközben már törölték. Vagyis a válaszát! Azóta "új" 7es van:) én nem is jutottam odáig el, h reagáljak olyan gyorsan töröltették a válaszát..

Köszönöm a további hozzászólásokat!

2016. szept. 29. 13:18
 25/25 A kérdező kommentje:
23. Igen, sok helyen olvasom, többek közt itt is, h a második gyerkőc jobban " felborírja" a dolgokat mint a 3.:) érdekes...
2016. szept. 29. 13:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!