Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány gyermeked van? Hányat...

Hány gyermeked van? Hányat szeretnél még? Mennyi idősek vagytok? Mikor szeretnéd a következőt a ha szeretnél? (többi lent)

Figyelt kérdés

Csak ha van kedvetek akkor válaszoljatok természetesen!

Csak kíváncsiságból kérdeznék 1-2 dolgot. A fenti kérdéseken túl:


Hogyan éltek? Anyagiakra gondolok. Ha értékelhetnéd mondjuk 1-10 között hova sorolnád magad?

Mióta éltek együtt?

Tökéletesnek mondanád a kapcsolatodat?(tudom tökéletesség nem létezik).

Fiad van vagy lányod? Ha választhatnál milyen nemű legyen a gyermek?( term. hogy egészséges,) Csak ha mégis lehetne választani?

Házasok vagytok? Ha nem tervezitek?

Mikor szeretnél teherbe esni? (Ha tervben van a kisgyerek)

Nagy házban éltek? Családi? Vagy panel?


Köszi ha válaszolsz:)

Ohh és igen.. Mennyi idős/idősek a gyermekeid?

Szép napot!



2016. szept. 26. 18:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Átlagosan élünk,talán picit jobban úgyhogy olyan 6-7nek mondanám a 10es skálán.9 éve vagyunk együtt,7 éve házasok.Nem tökéletes a kapcsolatunk,nagyon nehéz,de megoldjuka problémákat.Nyilván vannak veszekedések,de nem hallja az egész utca.5 kicsi gyerekünk van,két lány,három fiú.A legnagyobb,lány,6 éves(most lett sulis),a második,fiú,4 és fél éves,hármaska és négyeske is fiú,ikrek,3 éves és a mini,kislány,16 hónapos.Nagyjából az összes gyerek között 1,5 év van,ami elég kicsi,nem igy terveztük,de nem is tudnám máshogy elképzelni az életünket.Több gyerek biztos,hogy nem lesz.Családi házban lakunk,kell az udvar,kert a gyerekek miatt,meg én amúgy is utálom a panelt.És azt hiszem ennyi :)
2016. szept. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Tudtam,hogy valamit kihagytam.Én 31,a párom 33 éves.

/5 gyerekes anyuka/

2016. szept. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

1 lányunk van, aki 13 hónapos. Még egy gyereket szeretnénk legalább, de én vissza szeretnék menni dolgozni, nem lesz kis korkülönbség. De olyan 5 éven belül szeretnénk. Albérletben lakunk, ezért nem szeretnènk hamar kistesót, mert ebbe a kis lakásba nem szeretnénk még egy gyereket. Én 27 leszek jövőhónapban, párom 31. Nem vagyunk házasok, eljegyzést tervezünk a 10.évfordulónkra, ami novemberben lesz :) 4 éve élünk együtt. Minden rendben a kapcsolatunkban, nem tökéletes, de akkor unalmas is lenne ;) de komoly hatalmas vitáink nincsenek.

Ha választhatnék fiú lenne a következő, régen mindig így képzeltem, egy fiú egy lány. De ha lány lenne, tudna nagyon sok mindent örökölni, mert a családnak is köszönhetően rengeteg a rózsaszín :D

életszínvonal kb 6os. Jól élünk, igyekszünk spórolni, de tudom hogy veszünk sok felesleges dolgot sajnos.

2016. szept. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

En 28,parom 30.

3 gyerek,9,5/7,5 evesek es 6 hos.az elso ketto koran jott :)

Most varosban,egy 3 szobas panelban lakunk.igy kenyelmes az iskola,munka,minden.sajat lakas,onerobol,keszpenzre lett veve.tervben van egy csaladi,de mindenkepp megvarjuk mig a nagyok eleg nagyok lesznek,hogy egyedul jarjanak suliba busszal.a pici kezdene masik suliban.

Jo az anyagi helyzetunk,nem szorjuk a penzt,En sokat dolgoztam a ket nagy utan,parom pedig folyamatosan kepezte magat,igy mara nagyon jo helyre kerult a cegnel ahol 8 eve dolgozik,mellette maszekol is az eredeti szakmaiban.

Havi beveteli osszeg alapjan 6-7.helyre tennem magunkat.huhu mar regota egyutt vagyunk,11 eve.jo a kapcsolatunk,boldogok vagyunk.

Fiaink vannak :) nem vagyunk hazasok es nem is tervezzuk.gyermeket se tobbet.

2016. szept. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Én 34, párom 39. 9,5 éve vagyunk együtt, 9 éve élünk együtt, házasok vagyunk fél éve.

Van egy 7 éves fiúnk, és egy 7 hetes lányunk. Nem terveztünk többet (mivel mindkettő császáros szülés volt, így harmadik császárt nem igazán akartam bevállalni, de a második is annyira könnyű volt, hogy most már bevállalnám), de egyre többször megfordul a fejünkben még egy gyerkőc, a neme teljesen mindegy. Ha sikerül, akkor 1 év múlva belevágunk, nagy korkülönbséget már a korunk miatt sem akarunk.

Átlagosnak mondanám az anyagi helyzetünket, olyan 5-5,5re értékelném. Családi házban lakunk. Vannak súrlódások, veszekedni nem szoktunk, nem is emlékszem rá, hogy a 9 év alatt volt-e rá példa, vitatkozni azt szoktunk. De boldogok vagyunk.

2016. szept. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Nekem van egy 7 éves lányom.31 vagyok. Párom egy ideje nincs. Nincs is rá szükségem. Nem akarok házasodni, nem akarok még egy gyereket szülni.Nem bírom a terhességet.Egyszer elég volt, megvolt azért a varázsa, de nem nekem való. Örülök, hogy lányom lett. Nem akarnék fiút szülni. Anyagilag nem vagyunk eleresztve, de mindenünk megvan, ami kell.Lányomnak minden tőlem telhetőt megadok.
2016. szept. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Kedves 10-es, te mit szívtál? Én is kérnék belőle!


7-es

2016. szept. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem neked szólt, 7-es, ha jól emlékszem volt egy rövid válasz a tied előtt, hogy kisfiút szeretne az illető és ha nem az lesz, akkor elveteti. Nyilván valaki trollkodott, a választ jelentették és törlésre került, így a 7-es szám a te válaszodra ugrott.
2016. szept. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
52%

Értem, erről lemaradtam.


(Mindenesetre megdöbbentő, hogy valakinek megfordul a fejében az abortusz gondolata csak azért, mert ellenkező nemű magzat növekszik benne, mint amilyenre ő vágyott.)

2016. szept. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak vagytok, hogy válaszoltatok.

A 7es válaszáról én is lecsúsztam,de talán nem is bánom!

Én sem értem, hogy lehet így gondolkodni, hogy csak azért elvetetni mert nem olyan nemű amilyet szeretett volna! Gusztustalan!


Én nekem egy gyermekem van. 2 éves lesz decemberben. 25 éves vagyok a párom 30, anyagilag jól állunk mégis nagyon félek bevállalni a második gyereket. Mert nagyon szeretném, de nem merem:( Nem is az anyagiak miatt,hanem, hogy-hogy bírnám,a kislányom hogy bírná a kedvesemmel a kapcsolat lenne e olyan erős, hogy kibírná e. Nem tudom..

Olyan jó olvasni, hogy ti mennyi gyermeket be mertek vállalni én meg ilyen nyuszi vagyok.:(

Ráadásul kertes házban élünk igaz hiteles,autó is van.Mégis félek.. Gratulálok nektek a sok kis gyermekhez és ,hogy boldog házasságban éltek a legtöbben, iszonyú jó olvasni! Mi nem élünk házasságban de januárban lesz 7 éve, hogy együtt vagyunk,eljegyzés megvolt csak én nem erőltetem az esküvőt,a párom nagyon szeretné.

Tanácsoltok nekem valamit, hogy hogyan is lehetne ezt a félszet legyőzni magamban? Amúgy a spirálomat is most vetettem el 1 hete. Végül is jöhetne bármikor..

Félek milyen lenne a minden napunk.. Nagyon nehéz több gyermekkel?

2016. szept. 27. 12:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!