Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért lett divat manapság az...

Miért lett divat manapság az anyákat áldozatként beállítani?

Figyelt kérdés

tele van a net az ilyenekkel:

"leghalványabb fogalmad sincs arról, mennyire hihetetlenül idegtépő és fárasztó MUNKA egy kisbabát ellátni."

"tompa vagy a kialvatlanságtól, hogy már hallucinálsz és sírsz"

"mennyire súlyos felelősség, amikor megérted, hogy egy élet van rádbízva, amiért minden percben te vagy a felelős."

Az emberiség kezdete óta vannak anyák, akik vitték a háztartást, nevelték a gyereket. Az ilyeneket íróknak is volt anyjuk, aki valószínű nem siránkozott és nem tekintette magát saját gyereke áldozatának. Ráadásul manapság nem kézzel mosnak a patakban, van mosogatógép, gőzölős vasaló, míg 100 évvel ezelőtt több gyerek is volt, meg ezek sem voltak. Még sem lehetett a korabeli irományokban ilyen siránkozásokat olvasni.

Anyák, miért siránkoztok, hogy gyereket kell nevelnetek?



2016. okt. 7. 17:27
1 2 3 4
 31/31 Coffelia ***** válasza:
60%

Azt, hogy mit szenvedek, azt kérdezd meg a hónapokig tartó szédülésemtől, az akadozó beszédemtől, és a hasmenéstől, amit a kialvatlanság okozott. Az éjjeli pánikrohamomtól, amikor zihálva vettem a levegőt, és gyomorgörcsben fetrengtem az ágy egyik oldalától a másikig gurulva, és sírtam. A depressziós szorongásomtól, ami átfutott rajtam, ha elment egy idegen a gangon az ajtónk előtt.

Na, mert a kóros kialvatlanság ilyen fizikai és szellemi leépülést okoz.

Ezért lesz a fiam egyke.

2019. máj. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!