Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyereket szeretnél, de a...

Gyereket szeretnél, de a barátom nem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A kérdésem a következő. Szeretnék babát 28 éves vagyok, a párom 39, neki van már egy gyereke egy másik nőtől akit nevel az anyja, de nem együtt élnek az apjával. Én ismerem a párom 6 éve, szeretnék babát. Mindkettőnknek van állása, együtt élünk. Évek óta téma a baba vállalás, de mindig van valami kifogása. De aztán nagy nehezen belement a dolgokba. Az egyik alkalommal nem védekeztünk amikor terhes is lettem, de elvetettem mert annyira nem állt ki mellettem szerintem, és megijedtem, hogy egyedül maradok a bajaimmal, nem ért meg és nem segítőkész a párom. Azóta engem hibáztat, hogy én voltam az aki elvetette a gyereket, és az én viselkedésem volt akkor a hibás, mert hisztiztem és semmi nem volt jó nekem. De nem tartott vissza akkor amikor elvetettem a babát( ez egy éve volt), azt hozzá kell tennem, hogy annak lett egy szövődménye, szervi, most arra szedek gyógyszert, hogy elmúljon. Én azóta ezt nem feledem és valószínű emiatt lett a betegségem, mert lelkileg nem tudtam feldolgozni az abortuszt, de addig nem nyugszom míg nem lesz egy babám, és már a türelmem a végsőkhöz ért. Most éppen anyagiak miatt nem próbálkozunk a babával ez a párom mostani kifogása, de nekem már lefeküdni sincsen úgy kedvem a párommal, hogy gumival mert annyira nem érdekel már a szex csak ha élesben menne. És most már nem vetetném el a babám soha az életben!! Mit csináljak??
2016. okt. 9. 16:04
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
92%
Keresel egy másik partnert,aki szeretne gyereket vállalni veled.
2016. okt. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
93%
Keress egy olyan párt, aki akar babát. Úgy ne vállalj, hogy csak te akarod. Vagy vállalod, hogy egyedül neveled fel.
2016. okt. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
65%
Már volt babád, de megöletted. Akkor mi a kérdés? Meddig nem nyugszol? Még hánnyal akarsz végezni? Hagyjuk már! Ha annyira akartad volna, akkor az első sem végezte volna a kukában!
2016. okt. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
azt mondta hogy szeretne majd gyereket de csak 1-2 év múlva, ezt mondta 1-2 éve is. De azt így nem mondta ki soha h nem szeretne.
2016. okt. 9. 16:13
 5/33 anonim ***** válasza:
98%
Még hiszel a mesékben?
2016. okt. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
92%

Ennyi idiótát egy csomóra...

Már kikapartattál egyet,pedig azt is akartad, a pasid akkor is sz,rt bele...most se akar a pasid gyereket,hahó!

Csináltasd fel magad mással! Ez esetben dobbants is a pasid mellől!

2016. okt. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a kérdés nem pontos, úgy fogalmaznék, hogy most még nem szeretne, de azt mindig kitolja, hogy mikor szeretne majd, már ezzel "játszunk" egy ideje. De már választás elé állítottam, hogy mondja meg ha nem akar és akkor annyi, de nem mondta h nem akar, csak ha több lesz a pénzünk, de hát ez meg...hagyjuk is
2016. okt. 9. 16:20
 8/33 anonim ***** válasza:
92%

Ezek olyan 1-2 évek, amik sosem jönnek el. Ha egy 39 éves pasi nem akar most gyereket, később sem akar majd. Már nem huszonéves, hogy 'elni'akarjon.

Te egyedül nem akarod vállalni, nyilván azért volt az abortusz is tavaly. Azon már ne keseregj, az már a múlt. Senki nem tudja megmondani, jó döntés volt -e, és maradt volna melletted a párod, vagy nem.

Ennek a kapcsolatnak így nem nagyon van jövője. Már te sem a férfit látod benne, hanem a tenyészcsődört, már bocsi. Az, hogy nem akarsz vele szexet, csak ha gyerek is lehet belőle, nekem ezt mutatja.

Mi tart benneteket össze? Ha nincs közös jövőkép, nincs szerelem?

Fiatal vagy még, most kell lepned. 10 ev múlva még mindig álmodozni fogsz a boldog családról, ha nem valtoztatsz.

Sok erőt, kitartást ehhez!

2016. okt. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

" de addig nem nyugszom míg nem lesz egy babám, és már a türelmem a végsőkhöz ért"


Akkor menj és tolass rá valakinek a farkára, lesz egy babád és megnyugodhatsz!

2016. okt. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
93%
Aha.. és majd a következőt is kikapartatod az első akadálynál? Te akartál gyereket?Igen.. Terhes lettél? Igen... mégis abortuszra mentél. Hidd el, lennének sokkal nagyobb problémák is a gyereknevelésben, neked nem való gyerek ha ilyen könnyen megfutamodsz, a saját gyereked élete árán is, akit te akartál, mégis megölted... Nem veteted el, persze. mondod most. Megint lesz egy kis malőr és ismét rohansz szétszabdaltatni a babádat.
2016. okt. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!