Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Otthon lévő anyukák, ti mit...

Otthon lévő anyukák, ti mit csináltok/csináltatok ma?

Figyelt kérdés
Mennyi idős a babátok?
2016. okt. 16. 14:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Reggeli után mosás, majd kutyasétáltatás, 1 óra. Felmentünk, előkészítettem a gyereknem az ebédet, majd vágtam neki almát. Kiteregettem, újabb mosás. Játszottunk, majd aludt egy órát, én mellette feküdtem, neteztem. Párom a gyerek szobájában aludt, mert èjszakáa volt. Kelés után egy gyors kávé, majd ebédfőzés, gyerek megebèdelt, utána csináltam a miénket is, meg kókuszgolyót. Boltba mentünk. Felmostam, játszottunk, este néztük a sztárban sztárt, közben a lányunk most érkezett a mindenhova felmászok időszakába, így résen voltunk. Fürdés altatás. Én is kész vagyok mára, kimerültem, plusz meg is fog jönni, de aludni még nem tudok..
2016. okt. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!