Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy találjak bébiszittert?

Hogy találjak bébiszittert?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sürgős segítségre lenne szükségem!


Tudnátok tanácsot adni abban, hogy hogyan találjak bébiszittert? Műtétem lenne 4.-én, és nincs senki, aki vigyázzon a két kicsire. 5 és 3 évesek. Az a baj, hogy Nógrád megyében élek, és a neten sehol nem találok nekik senkit. 6 órát kellene rájuk vigyázni, de senki sem vállalja, mivel fél 6-kor el kell indulnom itthonról. Nagyi kilőve, utál engem is és a gyerekeket is, mert neki csak a lányai gyerekei az unokák. Nekem nincsenek szüleim, a testvéreim külföldön. A párom nem hajlandó vigyázni rájuk, mert szerinte csak megjátszom, hogy fájdalmaim vannak, pedig se enni, se aludni nem tudok már.

Szerintetek hogyan találhatnék valakit a kicsik mellé? Vagy merre induljak el?


2016. okt. 27. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

érdeklődj az oviban.engem is onnét szedtek össze a szülők!

vagy ha ismersz olyat akinek van segítsége, kérdezd meg őt!

2016. okt. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Azért a férjednek a jó k.anyját!!!

Fú de felb*tam magam!


Nem járnak oviba, esetleg onnan valaki? Sógornők? Barátnő? Szomszédnéni, szomszéd diáklány?

Esetleg kérj segitséget a családsegítőbe, vagy vèdőnőtől, csak tudnak valamit ajánlani?


Ha felépültél remélem a válást beadod...

2016. okt. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Oviban, gyámügyön, védőnőt kérdeztem, nincs senki. Szomszédban senki, csak egy 90 éves mamika. Sógornőm is és barátnőm is vigyázna rájuk, de max fél 7-től, mert mindenhol kisgyerek van, a fél 6 túl korai mindenkinek.

A páromról annyit, hogy én szívesen kipakolnám a lakásból, csak sajna jogilag nem tehetem meg, ez hosszú történet.... Nem azért vagyok vele, mert szeretem, csak muszájbóp kell elviselnem. De most nem ez a lényeg, valahogy muszáj megoldanom.

2016. okt. 27. 13:25
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Ha ott aludnának előző este a sógornődnél, vagy a barátnődnél az nem megoldható?
2016. okt. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Tehát mondjuk egy órát kéne kibírnia a párodnak a gyerekeivel, akik jó eséllyel még alszanak?

Tényleg aludjatok ott a barátnőnél, aki vigyázna rájuk

2016. okt. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
A párod otthon van egész nap és nem hajlandó oviba vinni a saját gyerekeit(mert gondolom ovisok) és értük menni? Aztakva!!! Amúgy szerintem is próbálj ott aludni valakinél a kicsikkel. Én bébiszitterkedtem,de egy idegen férfi mellé (ha a párod otthon van) nem ment volna gyerekcsőszködni...
2016. okt. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Ha más nem megy akkor kénytelen leszel a férjedre hagyni öket, mégiscsak az apjuk, aztán oldja meg.
2016. okt. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%
Esetleg facebook csoportokban érdeklődj!
2016. okt. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!