Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti megtartanátok babátokat,...

Ti megtartanátok babátokat, ha fogyatékkal születne és erről az orvosok sem tudtak semmit a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
(a kérdés elméleti)
2016. nov. 30. 22:05
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
22%

38-as ahogy elnézem te is SELEJT vagy!

Gratulálok hozzád,hogy ilyen megnyilvánulásod van..hogy egy gyerekre-magzatra azt írod aki betegen van a pocakba hogy selejt!

Te sem vagy különb

2016. dec. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
83%
Most lehet itt papolni emberségről, szeretről meg ilyenekről...Bullshit. Ismerek egy családot ahol 38 éves már a "gyerek" vegetál szegény mint egy zöldség, nem ismer fel/meg senkit. Milyen élet ez? Neki szerintetek nem lett volna jobb ha meg sem születik??? Csak hát nála nem tudták előre. Pár év után beadták intézetbe, mert nem bírták. Nem hibáztatom őket. Az a "gyerek" a saját létezéséről sem tud....Ilyen esetben ki engedheti meg magának hogy otthon maradjon? És még fontosabb a lelki része. Milyen élete lenne a családnak? Elegem van a sok álszentből. Ha tudná valaki előre hogy beteg lesz és megis megszülné az egy mártírkodó, buta ember.
2016. dec. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
0%

41 semmit nem ertettel abbol amit irtam de sokan a kerdest sem ertettek.

A kerdes arrol szol ha szules utan derul ki a rendellenesseg megtartod a mar megszuletett gyereked vagy intezetbe dugod.

Erre irtam csinaltal egy beteg gyereket es mint selejt eldobod pedig te akartad hogy legyen

2016. dec. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
50%
Már bocsánat de azért megszülitek, hogy örökbe adjátok??? Normális ez a felfogás? "Megszülném, de nem tartanám meg".... Ennek mi értelme? Azért játszátok már végig az agyatokban annak a gyermeknek az érzéseit... nem kellettem anyuéknak mert beteg vagyok...így is elég lenne elviselni a betegségét, nem még azt a tudatot, hogy a saját szüleinek sem kell! Gratulálok az ilyen értelmes válaszolóknak! Nem tartanám meg a gyermeket!
2016. dec. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
30%

Elozo a kerdes az volt ,, ha szuletese utan derulne ki hogy beteg ,,

Tehat valaszod nem kerdesre valaszol

2016. dec. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
29%
Tudmis én hogy hova rakják ezeket, mehet oda, de haza nem vinném.
2016. dec. 4. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!