Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kétségbe vagyok esve: párom...

Kétségbe vagyok esve: párom mégsem akar 2. gyereket, én meg mindenképp szeretnék?

Figyelt kérdés
Van valakinek hasonló élettörténete? Kisiklott ezen kapcsolat? Mit tettél, hogy döntöttél?

2016. dec. 4. 15:15
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
93%

Megertelek, rossz lehet.

En is szeretnek meg de minket elhagyott a ferjem igy eloszor az kell es mar nem vagyok fiatal :(


A testverekrol annyit, hogy nekem is van egy hugom, de nem igazan tartjuk a kapcsolatot, es miutan meghalt apukank kb egy eve, nem is nagyon beszeltunk egymassal.

Pedig normalis csaladban nottunk fel. Ugyhogy ez nem garancia semmire.

2016. dec. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is.
2016. dec. 4. 16:30
 23/30 anonim ***** válasza:

Mi pont fordítva vagyunk, én érzem úgy, hogy nem szeretnék másodikat, a férjem szeretne. Bár még kicsi az első is, mindig azt mondja, hogy majd ha nagyobb lesz, megváltozik a véleményem... de szerintem nem fog, ezt megmondtam neki is.

Kizártnak tartom, hogy ezért elhagyna minket, de néha nagyon sajnálom miatta. Ő is a már meglévő kisfiunk érdekeivel szokott érvelni, de én sajnálnám azt a szegény kistestvért, akit csak a nagytesó javáért vállalok.

Azt gondolom, az idő megoldja ezt a gondot, mivel így is boldogok vagyunk, és tényleg előfordulhat, hogy én is meggondolom magam, bár most elképzelni sem tudom.

2016. dec. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
11es vagyok. Már a 34 is túl vagyok sajnos.
2016. dec. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
56%

Nálunk is fordítva volt, a férjem akart közös gyereket szinte azonnal, és nem (mindkettőnknek második házassága). Elmondta évente egyszer-kétszer, nem nyaggatott vele heti szinten.

Aztán eltelt 10 év, és most várjuk a közös babát :). Igen, nem vagyunk fiatalok, 42 évesek vagyunk mindketten, e nálunk most jött el az ideje.

30as évek közepén még egyáltalán nincsen túl késő várni.

2016. dec. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
81%

Mert 100%, hogy a testvérek majd szeretni is fogják egymást... ugyan, kérlek!

Én egyke vagyok, és köszönöm, remekül boldogulok. Kicsit introvertált vagyok, valóban, viszont megválogatom a barátaimat. Mindig volt 1-2 jó barátnőm és kész.

2016. dec. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Az esküvő előtt kettőben egyeztünk meg. A kicsink születése után a szülőágy mellett megkérdezte, jöhet-e a második, a válaszom: persze. Aztán annyira nehéz (volt) vele, garzonban lakunk, miegyéb, hogy eldöntötte, nem lesz másik. Én már nem is írom le az életkorom. Beszélgessetek, reménykedj, hogy megváltozik a véleménye.
2017. jan. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Mi nem akartunk közös gyereket a férjemmel, teljesen egyetértve, mert már neki is volt, meg nekem is, és jól megvoltunk.

Mégis valamit elbénáztunk a védekezésben, mert terhes lettem. Én elsőre kapásból elutasítottam, de aztán átgondoltam, és rájöttem, hogy mégis akarom. A párom azt mondta, mindenben támogat, és ha én szeretném, akkor ő is.

Ezt csak azért mondom, mert az ember változhat.

Ne értsd félre, nem bíztatlak arra, hogy dönts egyedül, nélküle, de nálatok is lehet olyan szitu, hogy a párod másképp látja majd a helyzetet. Akár felnő a nagy, és hiányzik majd egy kicsi, vagy bármi..

2017. febr. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Szia mi ujsag? Valtozott azota vmi? En ugyanebben a helyzetben vagyok mint te.
2017. máj. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Hát, az változott, hogy nálam közbejött egy betegség, amivel nagyon ellenjavallt még egy várandósság... :((
2017. máj. 29. 13:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!