Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tgyás? GYed kérdés? Érdekelne,...

Tgyás? GYed kérdés? Érdekelne, hogy megkapnám e ezeket. Bővebben lent!

Figyelt kérdés

2005 októberében kezdtem dolgozni. Innen elmentem 2007 februártól táppénzre, majd megszületett a kisfiam 2007 október 2.-án. 2009 október 2 tól fizetetlen szabadságon vagyok és kapom a gyest. mellette van 1 órás bejelentette munkám ami 2010. januártól van.

HA én terhes lennék a nyáron akkor milyen juttatásokat kapnék, ha táppénzre vennének októbertől vagy szeptembertől?


Előre is köszönöm a válaszokat!

Olyanok válaszoljanak akik pontosan tudják!


2010. máj. 3. 13:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Csak azért kérdezem az okát, hogy miért nem tudsz oda visszamenni, mert akár azt is megteheted, hogy visszamégy papíron, kiveszed a szabikat, és utána elmégy táppénzre. Írhatsz privit is, szívesen leírom, hogy milyen lépéseket tehetsz, és melyik mit eredményez az esetedben.
2010. máj. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Utolsónak fogok írni privátan. holnap délelőtt!

Köszönöm a segítséget!

2010. máj. 5. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!