Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti mit szoktatok a...

Anyukák! Ti mit szoktatok a gyermeketekre adni otthonra, illetve rajtatok mi van otthon?

Figyelt kérdés

Én álltalában rugit szoktam adni rá,van olyan,hogy harisnya+body.

Ha melegebb van akkor csak pelus meg egy felső vagy csak body.

Én álltalában itthon pizsamába vagyok és köntösbe(van pizsamából vagy 15 darab,nem úgy kell elképzelni,h


2017. jan. 2. 10:31
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Félre ne értsetek,én sem szeretek slampos lenni.

Pizsibe szoktam lenni délelőtt,délután ha megyünk valahova át öltözök,álltalában passzosfarmer és valami elegánsabb felső (nem ing),ha haza érünk ungyan úgy a pizsi alsót veszem fel.

Mivel nagyon sok pizsamám van és nagyon szeretem őket,az összesnek a nadrágja olyan mint egy leggings,nem az a bő szárú.

Melltartó és alsónemű is mindig van rajtam.

2017. jan. 2. 13:03
 12/19 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem írni,hogy külön leggingsem nincs csak amik a pizsi felsőkhöz vannak,a melegítőt sajnos nemszeretem.

Farmerba pedig nem kényelmes itthon lenni.

2017. jan. 2. 13:05
 13/19 anonim ***** válasza:
Azt azért sejtettük, hogy ha elmész, akkor átöltözöl.
2017. jan. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
20%

Kislányomon harisnya és szoknyás hosszú ujjú egyberuha van. Nem tudom jobban elmagyarázni milyen, de meleg és kényelmes, mégis csinos. Csak anyatejet kap. Etetéskor letakarom a ruháját kis kendővel.

Én kismama ruhában vagyok itthon. Direkt varrattam. Ez is kényelmes, de csinos. Férjem csak akkor lát mackóban, ha tornázok vagy kirándulunk. Attól, hogy terhes vagyok / babám van, nem akarom elhanyagolni a külsőm. Egyik férfinak sem vonzó egy slampos nő. Ha ezt mondja, akkor hazudik. Sok férfit hallottam már az asszony háta mögött panaszkodni erre.

2017. jan. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
72%
Én mackóba vagyok v cicanaciba + póló. A babám r.u body + rugi vagy h.u body plussz kantáros rugi vagy kisnadrág + zokni hozzá.
2017. jan. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
20%
Kedves hozzaszolok! Csak akkor valaszoljatok, ha melegitoben vagytok otthon (amivel egyebkent nincs baj), de ha nem igy van, gyorsan le lesztek pontozva!
2017. jan. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

"Egyik férfinak sem vonzó egy slampos nő. Ha ezt mondja, akkor hazudik."


Miért gondolod, hogy mindenki slampos, aki melegítőben van otthon??? Nekem a kényelem az első. És képzeld, a férjem is melegítőben van otthon. És 11 éve boldogságban vagyunk, a 4 éves fiunk is melegítőben van itthon, sőt az oviban is...

2017. jan. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én nem akarnék mindig vonzó lenni a férjemnek. Téged még sosem látott szőrös lábbal, vagy zsíros hajjal, vagy pattanást nyomni, esetleg szemöldököt szedni? Vagy fazont szőrteleníteni? Gondolom titokban kakilsz, és egy puki sem csúszott ki az évek alatt véletlen. Vagy elég, ha csak elkapsz egy hasmenős hányós vírust.


Ezek a leglohasztóbb dolgok, de az emberi élet részei. Gondolod, hogyha a wcről hallja a nyőgéseidet és érzi utána a szagot, pont egy melegítőnadrág miatt leszel kevésbé vonzó a számára?


Aki az asszony otthoni viseletére panaszkodik, az vigye gyakrabban kiöltözős programra a nőt. Ilyen hozzáállású férfihoz a többség hozzá sem menne. Az ápoltságnak és az igényességnek nem része az otthoni divat.

2017. jan. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Acsi! En irtam a 16-os kommentet, en olyat nem irtam, hogy a melegito gaz, es bizony megis nagyon lepontoztatok.

"Mivel utalok oltozkodni, es ha valaki varatlanul jon (akar egy postas) nem szeretek haloingben ajtot nyitni, reggel mindig az az elso, hogy efloltozok. Sminkelni is szoktam, sot, papucs helyett tornacipot veszek fel, mert igy nem tudok annyit lustizni (csak delutan alszom a babaval egy kicsit). Szoval farmer+ polo, vagy tunika+ leggings (a lenyeg, hogy barmikor kilephessek benne az utcara, ne keljen atoltozni, ha menni kell). Na meg a melltartobetet miatt alapbol hordok melltartot, kvazi mar oly mindegy, hogy mit veszek fel ra, polot vagy vissza a haloinget. A baba body+ rugiban vagy body+ nadragban van itthon. Kulon vannak az alvos rugik, reggel tisztat kap, olyat, amiben szinten barmikor el tudunk rohanni itthonrol. Nekem ez a termeszetes, nem lustizok egesz nap, es se enni, se takaritani, se fozni nem valami higienikus abban, amiben aztan este alszunk. Vigyazok a pizsikre/ haloingekre." Ez az en kommentem. Szerintem oszinten valaszoltam a kerdesre, a sajat tapasztalataimat irtam le, az en szokasaimat. En erre akadtam ki! Kerlek irjatok meg, hogy miert pontoztatok le??

2017. jan. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!