Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Letudnátok írni nekem, hogy...

Letudnátok írni nekem, hogy miért akartatok annak idején gyereket?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi pontosan, hogy mi az ami miatt belevágtatok ebbe, mért vágytatok rá, hogy gyereket legyen? Tudjuk, hogy elég sok önfeláldozásról szól...... Vagy nem annyira gondoltátok ezt át csak, mivel a legtöbb embernek van meg ezt tartjuk "normálisnak", azért vállaltatok? Előre is köszönök minden választ. :)
2017. jan. 5. 00:10
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Tavaly tavasz óta szeretnék, csak egyik pillanatról a másikra jött villámcsapás szerűen. Előtte, ha gyerektéma volt mindig mondtam, hogy 30 alatt nekem tuti nem kell, azt nem gondoltam, hogy a vágyakozás utána hamarabb jön. Idén nyáron kezdünk bele. Nem tudom megmondani miért szeretnék, csak azt tudom, hogy vágyom rá, vslószínűleg előbb jött az anyai ösztön. :)
2017. jan. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!