Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok arról mikor...

Ti mit gondoltok arról mikor a kisgyerek meg egy közeli rokon szajon csókolja egymást?

Figyelt kérdés
Nálam kimeríti az undorító fogalmát, és rettentően dühít. A száj egy intim testrész, és amióta vagyok mindig azt mondták nekem hogy ezt csak szerelmesek csinálhatják (persze az idő múlásával nem kellett mondani). Ez a véleményem, sajnálom akit esetleg nem ér jól, de nem fog változni.
2017. jan. 9. 19:53
1 2 3
 1/22 llorTllorT válasza:
76%
nemjó,hülyeség.normália nagyobb gyerek nem is engedi.kicsikékkel tudják csak megcsinálni.
2017. jan. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Igen, azért szerencsére szerintem ritka, és persze ezt az iskoláskorú már jobb esetben megérzi.
2017. jan. 9. 20:02
 3/22 anonim ***** válasza:
53%

Te most leírtad a véleményed, és előre le hülyézted azt aki nem így lett nevelve vagy másképp gondolja.

Köszönjük, hogy ezt megosztottad velünk.

2017. jan. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Én a hülyét nem említettem, de igen, ez a véleményem, és annyi rossz véleményt megosztanak, nem pont ezen kell kiakani. De igen, az egyet nem értés mindig ezt eredményezi, ez ilyen.
2017. jan. 9. 20:10
 5/22 anonim válasza:
48%

Engem nagyon zavarna, ha valamelyik rokonom ilyesmit csinálna, de másoknak ez a normális. Neked nem tetszik oké, de nem árt senkinek. Akik csinálják, csinálják, akik nem, nem.

Engem nem ez készít ki, hanem ez a begyöpösödött gondolkodás, hogy egyesek képtelenek mások nézőpontját elfogadni, és undorítónak neveznek valamit, amit nem értenek.

2017. jan. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Én is csak a páromnak engedném, de tudd, hogy gyakran a horroros véres mindenes képekre is néha mondják hogy nem undorító, ami meg korántsem az arra igen. De ha ilyennel találkozok, használni fogom azt amit mondtál, #5-ös. Egyébként olyan szoktam lenni hogy szeretném megérteni a másik oldalt is, merthát annak az lehet az eredménye hogy már kevésbé dühödünk a másikra. Csak nem mindig megy nekem sem.><
2017. jan. 9. 20:15
 7/22 anonim válasza:
53%
Akkor szerintem engedd el ezt a szájon csókolós dolgot. A te családodban nem szokás? Király! Akkor meg minek stresszelni rajta?! Engedd el!:)
2017. jan. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem gorcsolok rajta, csak nemrég láttam megint egy ilyen PROFILKÉPET.
2017. jan. 9. 20:32
 9/22 anonim ***** válasza:
25%
En siman szajon puszilom a kisfiamat. Nem erdekel, hogy tetszik-e neked vagy masnak;)
2017. jan. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
96%
Neem! Undoritonak tartom
2017. jan. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!