Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ha valaki nem fogja...

Anyukák, ha valaki nem fogja meg a babátokat megsértődtök?

Figyelt kérdés

1. Én nem vagyok híve hogy egy-két hónapos babákat kézről kézre adjanak, most meg ebben az időszakban pláne, hogy mindenkinek van valami baja a családban.

2. Még nem volt soha alkalmam, hogy ilyen pici babát tartsak kézben, ezért féltem is nehogy valami baja legyen miattam, meg alapból nem is szeretném. Ezért megsértődnétek?


2017. jan. 20. 08:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
64%
Megsértődnek. Eddig még mindenhol erőszakosan tukmálták, de addig, hogy már durva sértés lett volna egy újabb "nem, tényleg nem szeretném". Mind azt hiszi a kattant fejével, hogy ha kezedbe veszed az ő tündérbabóját, akkor azonnal görcsbe rándul a méhed és te is szülni akarsz majd, avagy csak azért nincs gyereked, mert még nem fogtad a kezedbe az övét, no de majd ő most jól átnevel téged..
2017. jan. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis. Eleve én nem is nagyon forszíroztam, hogy fogják meg, senkinek nem ajánlottam fel, csak ha láttam rajta, hogy kifejezetten szeretné, és én is úgy éreztem, hogy neki jó szívvel adnám a kezébe (barátnőm volt így pl, kérni nem akarta, de láttam rajta, hogy szeretné).


Én is utálom egyébként, amikor adogatják a babákat egymásnak, mintha valami rongybaba lenne, aki a látogatók szórakoztatására van. Nem kell azt a gyereket ötfelé cibálni. Én amúgy nem is értem annak az anyának a lelkivilágát, aki állandóan más kezébe akarja nyomni szerencsétlen gyereket. Miért jó ez neki?

2017. jan. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#7: tudsz olvasni? :)
2017. jan. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
90%

" Mind azt hiszi a kattant fejével, hogy ha kezedbe veszed az ő tündérbabóját, akkor azonnal görcsbe rándul a méhed és te is szülni akarsz majd, avagy csak azért nincs gyereked, mert még nem fogtad a kezedbe az övét, no de majd ő most jól átnevel téged.."


Egy frissen szült nő pont lesz..rja, hogy te akarsz-e kezdeni valamit a méheddel vagy se, és nincs szüksége rá, hogy a te kattant fejedet nevelje.

2017. jan. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!