Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt a legextrémebb gyerek...

Mi volt a legextrémebb gyerek név amivel valaha találkoztál?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, amivel személyesen találkoztatok. Pl.: bölcsis/ovis társ neve, szomszédban, rokonságban előforduló név.
2017. jan. 30. 00:05
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
67%
Lejla, Kiara, Amina, Leonszió, Zeusz, Lorett, Árven, Jáde, Dzsínó
2017. jan. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:
86%
Egy Dante nevű kisfiút a játszótéren ismertünk meg, ahogyan egy Bodza és Menta testvérpárt is, bölcsibe meg járt egy Dusán nevű kisfiú, az oviba csak érthető nevű gyerekek járnak,de még babysitterként vigyáztam fiú tesókra, Horkára és Karsára, időbe telt,mire megjegyeztem. Mikor én voltam gyerek a legfurcsább nevű lányt akit ismertem Románának hívták,azóta sem találkoztam több ilyen nevű emberrel.
2017. jan. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:
100%

Radiátor és Nintendó nincs az anyakönyvezhető nevek listaján,talán a Hozéármándó se,csak sima Ármándó van.

Amúgy ismerek Fiametta és Melhior nevű testvérpárt,Klarisszát,Dzsesszikát,Leonárdót,Leonidászt(előbbi nem roma,utóbbi igen),és hallottam egy Izidort is...Hetköznapi magyar vezetéknévvel nagyon bután hangzott egy kb.50-es férfinak.

2017. jan. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:
86%
Kleopatra, Eszmeralda, Geminian, Evodia, Zerind.
2017. jan. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:
88%

Zengő

(ez amúgy egy hegynek a neve a Mecsekben).

2017. jan. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:
79%

a neveket olvasva ránéztem a jelenlegi listára, és azon gondolkodtam, hogy mi vihet rá egy szülőt, hogy a kisfiának a CVI nevet válassza??? Mondjuk a Mattenai és a Lüszien se kutya... lánynevekhez be sem merek nézni


Nálunk meglepően normális szülők vannak, de így megfordulok néha a játszótéren, hogy akkor ezt most jól hallottam?

Ilyenek pl: Bítia és Teofil testvérpár. nem is extrém nevek, csak hát nem mindennapiak.

Jó, mondjuk a Dilen kicsit kiakasztott, és Angyalka is gáz volt az enyhén túlsúlyos, pattanásos 11 évesnek... de hát nem mindenki tud előre gondolkodni.

A kisfiam csoportjában szerencsére mindenki normális, sőt néha már túlontúl, hiszen Áron, Olivér és Milán több is van, mellettük pedig olyan "snassz" nevek, mint László, Zoltán, János, Róza, Luca, Zsófia...

2017. jan. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:
86%
A reptéren dolgozok, nemrég utazott egy család, 2 gyerekkel. Titán és Platina (fiú és lány) Először azt hittem, hogy a vezetéknevük, de aztán megláttam azt is (valami sima Kis, vagy Horváth kategóriájú). A másik a Harangozó Ajándék volt.
2017. jan. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
78%
Az egyetemen a baratnomet ugy hivtak hogy, Nyari Napsugar..:D rohejes. Egyszer a professzor is elrohogte magat,mikor meg golyak voltunk,es a nevunket olvastak fel!:D de attol meg jo baratnom volt,es kituno szakember lett belole. Bar sajnalom szegenyt ilyen nevvel,meg a paciensei is rohogtek mar jokat rajta szerintem.
2017. jan. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:
100%

Amikor kórházban feküdt a kislányom, és vele együtt én is, hallottam, a kórteremben vették fel egy másik kislány adatait, többek között kérdezték az apukától a testvérei nevét is. Mondta, hogy az egyik öcsi neve Adriánó, a másiké pedig Armandó Adriánó, és kicsit zavartan tette hozzá, hogy a neje ragaszkodott ahhoz, hogy mindkettő Adriánó legyen, annyira tetszik neki...

Ugyanebben a kórházban feküdt (dehogy feküdt, egész nap rohangált) Raffael Szebasztián Junior. Az anyja Dzsuniornak szólította, ez is szép volt.

2017. jan. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
86%
Bolda és Vidor (tesopár). Nem csunya nevek, de nah...
2017. jan. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!