Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt a legextrémebb gyerek...

Mi volt a legextrémebb gyerek név amivel valaha találkoztál?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, amivel személyesen találkoztatok. Pl.: bölcsis/ovis társ neve, szomszédban, rokonságban előforduló név.
2017. jan. 30. 00:05
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
91%

49!


Ugyan mondd már meg nekem, hogy mégis hol lehet anyakonyvezteteni a gyereket, mint Radiátor vagy Hozéarmando. Nem kell, hogy Magyarország legyen. Mellesleg becenevkent se hinném, hogy valaki így hívja a gyereket.

2017. jan. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:
78%
#49,nem 44 vagyok,de mindenki számára hozzáférhető az MTA hivatalos névjegyzéke.Folyamatosan frissül,ha egyszer anyakönyveztek egy nevet az felkerül rá.Te is megnézheted interneten.Pl.Nintendó soha nem volt rajta,így azt nem lehet adni,tehát nincs Nintendó nevű gyerek.Az más ha Nintendo vagy Radiátor vagy Pikacchu a beceneve,így szólitják,de a személyijébe nem ez van.Én falun lakom,sok roma lakik itt,van egy 18-20 éves lány és mindig hallottam,hogy mondjak neki Eszmeralda,Eszmeralda,gondoltam is hogy milyen szörnyű,aztán megtudtam,hogy Erikának hívják...De a szülei,testvérei is mind Eszmeraldának hivja folyton,sőt az iskolában a tanarok is igy szólították,de a naplóba Erika volt beírva.Meg van két 40 körüli szintén roma nő,az egyik Rozalinda,a másik Monita(a Rozalinda anyakönyvezhető),szinten szörnyülködtem,és kiderült,hogy Rozáliának és Mónikának hívják őket...Rosalinda sorozat,Bódi Csabi és Monita...Több roma kislánynak is Szuzit kiabálnak de az egyik Jázmin.Ugye Jolly és Suzy...romáknál ez nagyon gyakori,a többi lehet,rosszul hallották,de pl.a Nova nincs anyakönyvezve,lehet becenév is,de magyaroknál ez ritkább, és nem is igazságos az extrém nevek között emlegetni pl.a Solya nevet,ha az Orsolya becézése vagy a Lexit,ha Alexandra.
2017. jan. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy Sanelt, Dzsamellàt és a volt osztálytársam Vadász Piroska volt.Ismerek egy párt,ahol anyuka mindkettejük vezetéknevét szerette volna tovább örökíteni,de apuka nem ment bele. Ezért addig tallózott anyuka,míg meg nem találta azt a keresztnevet,aminek a jelentése az ő vezetékneve. Kelemen=jámbor Ezért a baba Kelemen.
2017. jan. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 wadgulya ***** válasza:
84%

akiket személyesen ismerek: Médea, Gyémánt


játszótéren hallottam: Tiara


no comment.

2017. jan. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
93%
Én se értem, miért jó idekamuzni olyanokat, hogy Ninetendo meg Radiátor, meg a többi sületlenség... Nem gáz, hogy fél perc alatt bárki számára kideríthető, hogy létezik-e ilyen név, vagy sem?
2017. jan. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
11%
Hanna, Anna, Lili, Panna, Molly, Kitti és a többi tucatnév. Óvódában, játszótéren rengeteg ilyen nevű gyerek van, borzasztó.
2017. jan. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
96%
utolsó, tudsz olvasni? Az extrém nem a divatneveket jelenti...
2017. jan. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:
2%

57-és

nekem az extrém =divatnév = kiakasztó

2017. jan. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
88%
#58 te nem igazán érted, hogy mit jelentenek a szavak igaz? :)
2017. jan. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
6%

59.

A kérdező az extrém név alatt a kiakasztó neveket értette.

Számomra a leírtak azok.

2017. jan. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!