Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt a legextrémebb gyerek...

Mi volt a legextrémebb gyerek név amivel valaha találkoztál?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, amivel személyesen találkoztatok. Pl.: bölcsis/ovis társ neve, szomszédban, rokonságban előforduló név.
2017. jan. 30. 00:05
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
85%

#60 Ismét bizonyítototad, hogy te a szavakat nem az értelmüknek megfelelően használod.

Úgy gondolod, hogy a kérdező úgy értette, és úgy gondolod, hogy az extrém szót te úgy is használhatod, ahogy neked tetszik. De ez nem így van, a szavaknak kvázi egzakt jelentése van, ezeket tartalmazz pl az értelmező szótár. Te marhára nem jól alkalmazod őket. Szimplán nem érted mit jelentenek.

2017. jan. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
7%

Akkor mi az extrém szerinted?

Jelen esetben minden név ami nem hagyományos, mint pl. Mária, Erzsébet, Teréz stb.

Tehát a Kitti és a Polli abszolút extrém, ha az Anna nem is az.

2017. jan. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
77%

[link]


Tehát minden név amivel sosem találkoztam még számomra az, de pl egy Zsombort ismerek csak viszont a nevet mar többször hallottam így nincs benne semmi rendkívüli, míg pl egy Sanel meghökkentő vagy egy Médea ismeretlen, így ez rendkívüli, elég szélsőséges esetnek minősül, azaz extrém.


De ne menjünk bele a statisztikai részébe, hogy eloszlás alapján mi minősül szélsőségesnek, vagy extremnek. Annyi biztos,hogy az általad említett egyik név sem extrém semmilyen körülmények között, legfeljebb a molly es a polli egy 40 éves érettségi találkozón...

2017. febr. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
64%

Csenge....

szerintem divat tucatnév 56-58-60-62-nek

2017. febr. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
83%
Csenge, ennyi erővel divat tucatnév a Kiara, Míra, Amira Lara..ezek nem akasztanak ki?:-D
2017. febr. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
84%

Én Angyalkát ismerek:)43 éves, testes hölgyemény.


Férjemnek pedig volt egy Bevíz Elek nevű osztálytársa:) Először azt hittem, csak viccel, de láttam az érettségi tabló fotójukat, és tényleg így hívták azt a szerencsétlent...

2017. febr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
75%
Niké, Manó. Lattam hogy az Amondó mar anyakonyvezheto, na azon kiakadtam :)
2017. febr. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!