Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt a legextrémebb gyerek...

Mi volt a legextrémebb gyerek név amivel valaha találkoztál?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, amivel személyesen találkoztatok. Pl.: bölcsis/ovis társ neve, szomszédban, rokonságban előforduló név.
2017. jan. 30. 00:05
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
84%

A Nova nem anyakönyveztethető név.

Amúgy Brendont,Márkuszt Kimberlit,Gwendolint ismerek és amúltkor láttam egy kisfiút,aki után az anyja úgy kiabalt,hogy "Sámson!Gyere ide Sámi!".Ez tényleg borzasztó volt..Viszont amit hallottam és nagyon megtetszett az a Galina volt:-) Nagyon szép,aranyos név.

2017. jan. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt iskolatársam Vörös Rózsa:)

Ismerek Dárius, Hófehérke, Virginia, Nátániel, Marlon, Lorenzó Jusztin, és Hiláriusz nevű gyerekeket.

Régebben is előfordultak különlegesebb nevek. Az és és a férjem családfáján is előfordul Joachim (ismerek ilyen nevű gyereket is), és szomszéd volt Dóri bácsi,aki teljes nevén Izidor.

2017. jan. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:
100%
Ó, de jó, nálunk is volt a családban Dóri bácsi, de ő Adorján volt. :D
2017. jan. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:
88%
Annak amúgy mi értelme van, hogy kitalált, a valóságban nem adható neveket írtok?
2017. jan. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
100%

Dzsamalkával találkoztam múltkor a buszon, de van a környezetemben egy kisebbségi lány akinek állítólag Dzsesszika Dzseneditta Dzsamilla a teljes neve (tudom hogy csak kettő az engedélyezett), amikor óvodába került a az anyuka ragaszkodott hozzá, hogy az óvónők Dzsesszika Dzseneditta Dzsamillának szólítsák a lányát.

Ismerek Felicita nevű kislányt is.

2017. jan. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam vissza a válaszokat, de tanácsadáson sok különlegességet hall az ember.

Fekete Tea és Fahéj(ikrek)

Kálvin

Frodó

Sába

Xavéria

Klaudiána

Palmer

Árven és Ájrin(ikrek)

2017. jan. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:
100%

Luka -önmagában még nem is gáz, mert legfeljebb ráfogja az ember a külföldi felmenőkre... na de Szabó Luka.


egyébként fene tudja, mi az extrém név... sok nevet annak gondoltam, de aztán amikor már sokadszor találkoztunk, teljesen megszoktam, így már fel sem tűnik, hogy esetleg kirívó lenne.

2017. jan. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:
84%

Nekem a Keve kifejezetten tetszik :)


egyik válaszolónak: attól, hogy a kórházban Lakatos Janika született, az anyuka simán hívhatja mikelándzselónak :) láttam már ilyet (nem ezekkel a nevekkel). Sőt, a Kovács Jánosné Rózsika néniről hivatalos papírok töltésekor kiderült, hogy valójában Anna, csak az anyukájának nem tetszett a név, és csak azért is Rózsikának hívta :)

2017. jan. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
0%
44-es, Te azt honnan tudod, hogy M.o.-on anyakönyvezték, illetve, hogy nem a becenevét használja,hm? Okoskodni azt tudtok...
2017. jan. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
79%
Egy Fédrával találkoztam, szerintem ez szép, bár felkaptam fejem, annyira ritka. Egy Csermely pedig a vezetéknévvel volt nagyon gáz, mert olyasmi volt, mint Szikla, vagy Hegyi, már nem emlékszem.
2017. jan. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!