Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisiskolás gyerekeknél,...

Kisiskolás gyerekeknél, osztálytárs szülinapjára milyen értékben szoktatok ajándékozni?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból kérdezem, mert nálunk most szinte minden hétvégére esik egy szülinapi zsúr, és ahogy elnézem, eléggé elszállt az ajándékok értéke az utóbbi időben... Nem versengeni szeretnék, csak ugye amit az én gyerekem kap, azt illik nagyjából viszonozni...

2017. febr. 15. 18:59
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Én örülök, ha hívják a lányomat, mert eleve kicsit nehezebben illeszkedett be az osztályközösségbe, van egy közeli barátnője, de másokkal eddig kevésbé barátkozott, pedig jó lenne, mert a barátnője a tanítók visszajelzése szerint nincs rá túl jó hatással. Nem árt, ha nyit mások felé is. (Nem szokás a bulikba mindenkit meghívni, ezért is esik jól, hogy őt rendszeresen hívják.)

A másik szempont, hogy negyedikesek, 10 évesek. Eddig mi se tartottunk zsúrt, de a 10. szülinapnak megadtuk a módját, hiszen az mégiscsak egy kerek évforduló. Mondtam is a lányomnak, hogy úgy készüljön, legközelebb a 20. szülinapján lesz majd nagyszabású buli. :)

2017. febr. 16. 09:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!