Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy fiatal...

Miért van az, hogy fiatal (20-25) év közötti nőket látok babakocsit tolni, terhesen, közben a harmadik kisgyerek meg fogja a babakocsit?

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki elkezdene cigányozni,NEM,NEM FELTÉTLEN ŐK!

Ezt főként mostanában észlelem az utóbbi 2-3 évben.Mi az oka?Biztosan nincs ennyi gazdag család,hogy jó körülményt tudjanak biztosítani egyszerre 2-3 kisgyereknek.



2017. márc. 15. 18:00
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
45%
ez lenne a természetes és követendő legalábbis a fityesz and a kdnp szerint,pénz meg nem kell majd isten megsegít
2017. márc. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
91%

Hol látod őket?

Én 30 vagyok, 2 gyerekem van, sok családot ismerek de csak két olyat, ahol 3 gyerek van és ott sem 25 évesek az anyukák.


Egyébként sok oka lehet: becsúszott, nagy családot szeretnének, csok, egy becsúszott és szeretnének kis korkülönbséget stb.

2017. márc. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy az is lehet hogy csak te látod őket ilyen fiatalnak, de egyébként már idősebbek 😉
2017. márc. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
2017-ben már elég gáz ez a "becsúszott" szöveg...
2017. márc. 15. 18:14
 5/31 anonim ***** válasza:
79%
Örülj neki. Lesz, aki megtermelje a nyugdíjadat..
2017. márc. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
95%

Hármasnak adok igazat, itt állok 27 éves fejjel, és őszintén, 22-35 között (ritka kivételtől eltekintve) a nők megkülönböztethetetlenek ilyen szempontból. A jelenlegi munkahelyemen folyton rácsodálkozom, hogy a "korombeliek" jó pár évvel fiatalabbak nálam. De az előző munkahelyemen, ahol - 23 évesen kezdve - én voltam a friss husi, ott meg a 30+os kolleganőkre csodálkoztam rá folyton, hogy nincs is akkora életviteli különbség köztünk a tíz év ellenére... És volt köztük olyan 36 éves csaj, akit rendszeresen 22-nek néznek még most is.


Egyébként nagyon nem mindegy, milyen körökben mozogsz. Én pl. klasszikus értékeket képviselő egyetemre jártam, ahol nyilván (többségében) az oda járók is ilyenek. Tehát, ha a saját ismerősi körömet nézem, a volt egyetemi társaim közül több mint a fele jár 2-3 gyereknél az én koromban, mert ők korán alapítottak családot, 20-22 évesen. És nem azért, mert becsúszott, hanem mert így akarták.

Ugyanakkor viszont egyetem után a munkahelyi környezetemben meg más típusú emberek vettek-vesznek körül, és itt meg 30 alatt nem kapálódzik senki a gyerekért. Szóval nem mindegy, hogy honnan van a mintád. :)

2017. márc. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
37%
Igen, szerintem is gáz, de akkor is ez van. Nézz át a gyerekvállalás kategóriába, 10 terhességből 9 védekezés mellett fogan 😂😂😂😂
2017. márc. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező,lehet engem is láttál már. Négy éves a nagyom, 2 a kicsi és 6 hónapos terhes vagyok a hármaskával. Jobb napjaimon 18nak kinézek, de smink nélkül 16nak maximum. De megnyugtatlak, elmúltam harminc. Tehát nem biztos hogy ők is olyan fiatalok.
2017. márc. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
49%
A bőség, a jólét az oka. Ha van pénz, jó fizetés, állami támogatás, külföldről hazahozott tőke, akkor szaporodik a jónép, mi mást csinálna.
2017. márc. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
89%
Semmiféle statisztika nem támasztja alá amit lát i vélsz.
2017. márc. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!