Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy fiatal...

Miért van az, hogy fiatal (20-25) év közötti nőket látok babakocsit tolni, terhesen, közben a harmadik kisgyerek meg fogja a babakocsit?

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki elkezdene cigányozni,NEM,NEM FELTÉTLEN ŐK!

Ezt főként mostanában észlelem az utóbbi 2-3 évben.Mi az oka?Biztosan nincs ennyi gazdag család,hogy jó körülményt tudjanak biztosítani egyszerre 2-3 kisgyereknek.



2017. márc. 15. 18:00
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
5%
En a videki, csoffadt haju, tirpakoknal latom ezt, akik egyre-masra pottyintjak ki magukbol a kolykoket, mert azt hiszik, ezzel meg tudjak tartani az eppen aktualis, munkanelkuli vagy minimalberert gyartosorori osszeszerelo apukat.
2017. márc. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
84%

Sok ismerosomnek van 3 gyereke, 1-nek pedig 4,1-nek meg 5.

Az anyuka kis korkulonbseggel akart megegyet aztan meg ugy volt, hogy 5-6 eve van otthon, hova is vennek fel, kulonben is jobb otthon mint dolgozni, a 3 gyerekeseknek mar csomo tamogatas is van, uccu akkor legyen megegy...

2017. márc. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
94%
Te most komolyan azért szólsz le vadidegeneket, mert normális korban gyereket csinálnak, akár hármat is? És bármiféle alap nélkül feltételezed, hogy a gyerekek nélkülözésben nőnek fel, mert "nincs annyi gazdag család magyarországon". Egy közép- felsőközéposztálybeli család is simán fel tud nevelni 3 gyereket, látom magam körül.
2017. márc. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
9%
CSOK
2017. márc. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Kevés nőt ismerek, akinek 25 alatt volt már 3 gyereke, de kettőt igen, az egyik az unokahúgom, akinek azóta már négy gyereke van, a másik a kolléganőm, aki már 19 évesen azért járt orvostól-orvosig, mert nehezen esett teherbe. Mára már neki is van három gyereke. Ők mindketten ezt tartották az életük kiteljesedésének. Igaz, nem az utóbbi 2-3 évben történtek ezek az esetek, hanem 10-20 éve, szóval már akkor is volt ilyen.
2017. márc. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
91%
szerintem meg az a gáz,hogy te ezzel foglalkozol. nem mindegy neked? semmi közöd hogy ki hány gyereket vállal,és attól hogy valaki 25 évesnek vagy 20nak néz ki nem biztos hogy annyi is. nincs jobb dolgod már ne haragudj :) lepontozhatsz nyugodtan :)
2017. márc. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
76%

Hát nem tudom, én 29 éves vagyok, egy kislányom van, egyetlen barátnőmnek van gyereke rajtam kívül, neki is csak egy, és 35 éves. Azok, akiket már anyaként ismertem meg, mind 25 fölöttiek, bőven vannak 30 fölöttiek is, egy, max 2 gyerekkel.


Egyébként valóban lehet, hogy nem annyi idősek ezek a nők, mint gondolod. Engem konkrétan egyszer fikáztak félhangosan anno a terhesgondozóban, hogy milyen ügyesen felkopinttattam magam az iskolából éppen kiesve, a semmire. 27 éves voltam... most is meglepődött egy új ismerős a koromon, azt mondta 23-nak nézett max. Vékony vagyok, alacsony, ennyi már úgy tűnik, elég. Ha találkoznánk az utcán, lehet te is simán azt hinnéd rólam, hogy ennyi idős vagyok, pedig lassan 30 leszek.

2017. márc. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
91%

De honnan gondolod h becsuszotr gyerekek azok? Es h hany evesek az anyukak? En 21 evesen szultem az elsot , 2 nappal a 22.szulinapom elott.

A masodikat 23 évesen a harmadikat most 26 evesen varom... es nem ciganyok vagyunk, megvan mindenunk mivel meheszkedunk. Én mar 19éves korom ota parom meg miota velem van es igencsak jovedelmezo. Plusz amellett dolgoztam télen , parom ugyszint. Tehat nem majd az isten megsegit eletmodban elunk. Hitel egy szal se auto kertes haz megvan

Szval eleg gonosznak es alaptalannak tartom az általánosításod. De lehet h ismered akiket latsz es tudod hany evesek vagy passz. Falunkban en is ismerek 2e eves csajszit aki szulei nyakara szult. De tervezett gyerek hat na az a " gáz" amugy en a magassagom miatt meg tartom is magam gyerek nelkul neha 18nak se neznek.:)

2017. márc. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Nem azokról volt szó,akik idősebbek,csak fiatalabbnak néznek ki,sem pedig azokról,akik tisztességben nevelik fel gyermekeiket! Én tényleg azokra gondoltam,akik a nagy semmire szülnek.
2017. márc. 15. 20:21
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
#19 De hát honnan tudod, hogy akiket látsz, a semmire szülnek...? Pont most írtuk le sokan, hogy attól, hogy valaki ilyen fiatalnak néz ki, még nem lesz az istensegít családokkal egy szinten.
2017. márc. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!