Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány gyermeket szeretnél és...

Hány gyermeket szeretnél és milyen neműt?

Figyelt kérdés
Írd le azt is, hogy hogyan neveznéd őket, valamint a korodat és nemedet.
2017. márc. 26. 17:07
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
81%

Először egy fiút, majd egy lányt. Esetleg még egy fiút, de az már nagyon meredek. A sorrend tuti meglenne cserélődve, vagy jönne két lány elsőnek, brrr. :D Szóval inkább lekopogom. De párom csak egyet szeretne, szóval még meglátjuk.

Nevet nem írunk, mert különleges. :D

20/N

2017. márc. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
74%

3 gyermeket, elsőnek egy fiút Nándor, másodiknak egy lány Emma(mellé még esetleg a Gerda név) harmadik szintén inkább lány Lora (másik névnek adnám a Hangát vagy ha az akkori férjem/párom nem találna egy számára szebb nevet) ha meg fiú lenne akkor Mihály Gergő-t adnám neki. De függ a férj/pártól is ő mit adna, és az ő veznevéhez mi illene, de a Nándor és Emma biztos. Ez egy elég szép álom lenne :D

Lánynevekből még a(z) L betűs nevek tetszenek férfiból meg még az Iván vmint a Zoltán.

A fiúnevek mindegyike egy híres személyhez fűződnek(Fazekas Nándor, Csokonai és Vörösmarty vmint Ivan Moody és Báthory Zoltán)

2017. márc. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
74%
12es vagyok es 18/l
2017. márc. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
9%

"Lány nevek közt a befutó: Mia,Flóra,Szonja,Maja

Fiúból: Botond (ez 100%)"

Gyönyörűen fognak mutatni az ilyen szappanoperás nevek xD

2017. márc. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
12%
* a Botond mellett
2017. márc. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 DuplaKV válasza:
70%

Két fiút és egy kislányt szeretnék, lehetőleg ilyen sorrendben is.

A nevek, amik tetszenek, (de erről majd úgyis a párommal/férjemmel közösen döntünk):

Fiúnak: Gyula, Kende, József, János, Tamás, Gergely

Lánynak: Anna, Ilona, Irén, Piroska, Mária esetleg még a Katalin jöhetne szóba

2017. márc. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
27%

"Ahhoz először nőt kéne találni, nem itt keseregni minden nap... "

Ki mondta, hogy nincs ? Nyomi.

2017. márc. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
62%

Hármat, 2 fiú, 1 lány. Hát a két fiú már megvan :D

Fiaim: Krisztián, Alex, ha lesz lány is, ő Polett lesz.


29/N

2017. márc. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
83%

Nálunk a két lány adott,de azt is szerettünk volna. Harmadikkal épp 8hetes vagyok,még dokinál nem voltunk,szóval egyenlőre tesztem van csak,nem tudjuk jól van-e stb. De reméljük lány ő is.

Lilien és Izabell a kettő. Harmadik Olívia vagy Henriett lesz,ha fiú,akkor Dávid.

26N, 32F

2017. márc. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
83%

Egy lányt mindenképp szerettem volna, ő már megvan, Mirának hívják (tudom, ez a név itt nem népszerű és állítólag tucat, nálunk a környéken viszont egyetlen gyerek sincs, akit így hívnak a lányomon kívül, a név meg nekünk tetszik).

Még egy lehet, hogy lesz, nem biztos. Ha lány, akkor valószínűleg Lili, de ez még képlékeny, ha fiú, akkor Csaba. Én lánynak drukkolnék másodjára is, férjem fiúnak.

2017. márc. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!