Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy férfi max hány éves...

Egy férfi max hány éves koráig vállaljon gyermeket szerintetek? Eddig nincs még 1 sem,39 éves.

Figyelt kérdés
Fiatalabb nővel él boldog kapcsolatban, még várni akarnak. Ismertek ilyen férfit, aki esetleg jóval 40 fölött vállalt gyereket?
2017. ápr. 10. 06:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ez több tényezőtől függ és mindenki maga dönti el, de én azt tanácsolom mindenkinek, hogy ha érettnek érzi magát rá, akkor vállaljon gyereket. A babázás fárasztó tud lenni, nem lehet félgőzzel csinálni, de a legjobb dolog a világon.
2017. ápr. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nálunk nem a mi elhatározásunktól függ ez; hanem a Sors -vagy ki tudja ki/ mi- írja ezt a forgatókönyvet: már 6 éve elhatároztuk, hogy családdá szeretnénk válni, méghozzá nagy családdá, sok gyerekkel. De ez sajnos azóta sem teljesült be... de biztosak vagyunk benne, hogy hamarosan eljön a mi időnk is!

Párom 42 lesz nem sokára, én 33 vagyok. Nem az ő kora alapján gondolkodunk a gyermekvállalással kapcsolatban.

2017. ápr. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Magyarországon a férfiak átlagéletkora úgy 70 év. Igen van aki 90 évig is elél de ebből nem indulhatunk ki sajnos.

Szerintem idős korban már ne vállaljon senki ha fitt is. Más a gondolkodás olyankor.

Én max. 40et mondanék.

2017. ápr. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!