Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Négy gyerekhez mekkora lakás...

Négy gyerekhez mekkora lakás kell?

Figyelt kérdés
Mekkora lakasban lehet kenyelmesen elferni, hogy ne nyomorogjunk? Eleg szukos az anyagi keret a lakascserere, ezert erdekelnenek a tapasztalatok, hogy tudjam, mekkora lenne realis.

2017. ápr. 10. 15:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%
Igazából nekem az lenne a lényeg hogy a gyerekeknek legyen 4 szoba. Nem szeretném ha egy szobában lennének. Esetlseg műfallal ketté választva két szoba.
2017. ápr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
47%
120nm-en el lehet férni, ha 2-2 gyerek van egy szobában. De nyilván a beosztástól is függ.
2017. ápr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Most 110 nm-en elunk harommal, 3 szoba+nappali van. Nem tudom, vallalhato lenne e ide meg egy, vagy kamasz korukban kiborulnank, mert most is kicsit kicsinek erzem a tereket.
2017. ápr. 10. 15:53
 4/24 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem a 6 szoba lenne az alap: négy gyerekszoba, egy háló a szülöknek és egy közös nappali, emellett természetesen konyha, fürdöszoba, külön WC.


LEgkésöbb 12-14 éves korban minden gyereknek igénye lesz egy saját területre, és ha vállasz ennyi gyereket, akkor ezt biztosítani is kell nekik.

2017. ápr. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
76%
Én mindenképpen úgy vennék házat, hogy mindenkinek legyen saját szobája, még ha kicsi is. Most még nem gáz ha ketten vannak egyben, de 10-12 éves kor környékén már ki szokott alakulni az igény. Barátnőmék négy gyerekkel(9 év 6, év 4 év, 3 hónap) élnek 140nm-en. Ez így kényelmes, hatalmas-konyha-étkező, tágas nappali, két fürdő és mindenkinek külön szoba, valamint egy közös dühöngő a nagyobb játékoknak.
2017. ápr. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
77%

A kisgyerekből tini lesz aki majd magában is szeretne lenni.

Egy ismerősöm 4 gyereket egy szobában nevel, csak azért mert így spórolhatnak az egyetemre. De azt nem nézik, hogy nyáron a legnagyobb a kertben alszik mert nem bírja a testvéreit. Egyik tanulni nem bír a többitől..

2017. ápr. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
60%

legalább 5 háló + nappali

kb 200 nm2

2017. ápr. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
33%

Pont elég az a 110 nm. Oszt el rendesen a teret.



Amíg nem tudtam mennyin éltek, elkezdtem számolni, hogy legalább 5 háló kell, legalább egyenként 8nmesek. Ez 40.


Épp egy ekkorában fekszem, bőven elég.


Kell egy amerikonyhás nappali, hogy 6an eférjetek, kb 25 nmesnek kell lennie.


Kell még előszoba, wc, fürdő, ez mondjuk 15 nm.


Szóval én 80ra tippelném, de akár kisebb is lehet, egy 6nm szoba is elég lehet egy gyereknek.


Ez a minimum, ahol még jóérzéssel elfértek.


Rossz az elosztása szerintem annak a 110 négyzetméternek, ha nem elég.

2017. ápr. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
77%

4 szoba a 4 gyereknek

Nappali

Halo

Nagy etkezo asztallal es legalabb hat szekkel

Nagy konyha

Nagy eloszoba (rengeteg ciponek, kabatnak)

Haztartasi helyiseg (ennyi embernek legalabb 2 szarito kell teregetni, es szinte egyfolytaban mosni-teregetni kell)

2017. ápr. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
11%

110nm 6 főnek?

mi ketten élünk ennyin és ide max egy gyereket vállalnék. 8nm-es szoba? oda egy ágy meg íróasztal se fér be.

nem kell ennyi gyereket vállalni, ha nem fér el

2017. ápr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!