Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Négy gyerekhez mekkora lakás...

Négy gyerekhez mekkora lakás kell?

Figyelt kérdés
Mekkora lakasban lehet kenyelmesen elferni, hogy ne nyomorogjunk? Eleg szukos az anyagi keret a lakascserere, ezert erdekelnenek a tapasztalatok, hogy tudjam, mekkora lenne realis.

2017. ápr. 10. 15:44
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
A nappalit tudjuk felezni, de akkor lesz egy kicsi nappali, plusz egy szoba,tehat az 5 szoba+ nappali nekem sehogy sem jon ki belole. Igy is ugy erzem, ha az emeleten vagyunk, akkor minden athallatszik a masik szobakbol. Kamadsz korukban szerintem mindenkit zavarni fog.
2017. ápr. 10. 16:13
 12/24 A kérdező kommentje:
Mondjuk masik kdolog, hogy 150 nm-es hazat Budapestrn mennyiert lehet venni... Ezt nezve nem lesz tobb gyerek.
2017. ápr. 10. 16:15
 13/24 anonim ***** válasza:
59%
8as, 6 emberre egy fürdő-wc? És ki keljen ötkor hogy mindenki elkészüljön oviba-iskolába indulásig?
2017. ápr. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
68%
Nem szabad tobbet vallalni, mint amennyi KENYELMESEN elfer. A gyerek nem matrica amit gyujteni kell esz nelkul......
2017. ápr. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
75%
Mi. Heten éltünk nem tudom mar hany négyzetméteren de volt 5 szoba plusz egy nappali konyha két fürdő és 4 kamra\gardrób a lakásban.egyedül én voltam eg szobában a nővéremmel lb 2 évig aztán felszabadult egy és oda "költöztem".
2017. ápr. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
38%
4 gyerekünk van (még kicsik: 8, majdnem4 és 2éves ikrek), 150nm-en élünk, 4 és fél szobánk van - ebből 3és felet használunk jelenleg. Ha nőnek, beépítjük a tetőteret, mert biztosan szeretnének majd saját szférát - így lesz majdnem dupla ennyi. Persze az elosztástól is függ minden, engem az egymásból nyíló szobáktól kiráz a hideg...
2017. ápr. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Hat 150 nm-en en sem izgulnek, hogy elferunk-e. Megneztem, mifelenk min.55 milla egy ekkora haz. Ez sajnos nem fer bele (ki ek igen? Mindig erdekelt)
2017. ápr. 10. 16:58
 18/24 anonim ***** válasza:
44%

Egy fürdő bőven elég. 4 nmes fürdőbe elfér egy kád és egy zuhanyzó, duplamosdóval. Egy másfélnégyzetméteres wcbe pedig egy kismosdó egy tükrösszekrénnyel.


A 8 nmes hálóban pedig jelenleg van egy 140es franciaágy, 120as szekrény, 1 méteres íróasztal, éjjeliszekrény, komód, falitükör, polcok, számítógép. És egy L alakú 70 centi széles közlekedő. És nem zsúfolt, pont most vették meg a lakást, az összes megtekintő jól érezte magát.


Rosszul rendezitek be a teret.


A 6nmes gyerekszobában van a nagyobbméretű rácsoságy, egy babzsákfotel, kisasztal 2 székkel, babakonyha, 90es szekrény,40es játéktartó, polcok, ugrálóscsacsi


Minden elfér, a szabad tér 230x90es. Bőven elég a gyereknek, aki jelenleg 30x30as helyet foglal.


Ha nagyobb lesz beférne egy kihúzhatós kanapéágy, íróasztal számítógéppel, a szekrény a helyén marad. Annyi, hogy más kerül majd a polcokra és felkerül a szabad falra egy mágneses krétatábla, amit dekorálhat.

2017. ápr. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
39%
18as: egyedül csak te vagy itt normális. A többi meg... Jobb is ha nem szaporodnak.
2017. ápr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
13%

4 gyerekszoba

1 közös "játszószoba"

Hálószoba a szülőknek+saját fürdőszoba

Egy tágas nappali és étkező

Konyha, kamra

2 fürdőszoba, wc

Esetleg ha a szülőknek olyan a munkájuk, dolgozószoba.

2017. ápr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!