Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Borostyán nyaklánc? Többi lent

Borostyán nyaklánc? Többi lent

Figyelt kérdés
Lányaimnál használtuk, azóta azt mondják, hogy kamu az egèsz, sőt életveszélyes. De kisfiam (8 hónapos) hetek óta alig alszik, nappal is nyugtalan. Eszembe jutott, hogy ráadjam. Mit gondoltok erről?

2017. ápr. 12. 15:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Veszélyes és felesleges. Örülj, hogy a lányaid túlélték... én már eleve azt sem értem, hogy értelmes ember hogy hihet el ekkora baromságot.

Csak bele kéne gondolni józan paraszti ésszel...

2017. ápr. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
96%
Egyszer vettem ilyet a lanyomnak, mert alig aludt a fogzas miatt, aztan masnap visszavittem a boltba, mert nem voltam nyugodt, hogy nem szoritja-e el a nyakat alvas kozben...
2017. ápr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
92%

"Szóval ez is olyan, hogy hinni kell benne"


Ezt a baba is tudja?

2017. ápr. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Unokatestverem majdnem megfulladt tole. Szikerult valahogy az egyik szekreny gombjara akadnia vele, aztan ahogy elindult, a rantastol elesett es es a nyakanal fogva logott. (egy eves volt ekkor).

Vegigneztem.

2017. ápr. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Butaság,kamu,balesetveszélyes,
2017. ápr. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Kamu. Fogalmad sem lehet róla, hogy használt-e, vagy sem.
2017. ápr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!