Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elvinnetek temetesre 7 eves...

Elvinnetek temetesre 7 eves és 11 eves lanyokat?

Figyelt kérdés

13 eves lanyom termeszetesen eljon, nala nem volt kerdes, erettebb, jobban erti a dolgokat.


11 evesemen erosen gondolkozok, mert elegge megviseli, meg nem volt temetesen es felek hogy nem birna esetleg a temetest.


A 7 evesemnel szinten ilyen aggodalmaim vannak, mint a 11 evesemnel.


Ti mit tennetek?



2017. ápr. 20. 18:23
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

#29

Nem, NEM EGÉSZEN biztos, már csak az emberi agy pszichológiai és fejlődésbeli tényeit figyelembe véve sem.

2017. ápr. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
14%

28!


Kapaszkodj : en 43 éves vagyok és bizony a budos életben nem megyek többet temetésre, mindegy, hogy ki hal meg. Ezzel a családom minden tagja tisztában van és senkinek semmi gondja nincs vele. Nem át a tisztelet, hogy kimegyek a temetésre, hanem az, hogy amíg tehetem, addig latogatom az illetőt, szeretetet adok és gondoskodom róla. Tudod épp nem rég halt meg az egyik ismerősöm nagymamája, akit a drága felnőtt unoka 5 éve nem látott, vele semmi kapcsolatot nem tartott. A temetésen azért ott volt. Minek?

2017. ápr. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Elmentunk a temetesre, de nagyon rossz volt, mondanom sem kell. Mind a harom lanyom nagyon sirt, de szerintem attol is rosszabbul ereztek magukat, hogy engem sirni latnak, hisz amugy nem vagyok siros fajta. Nehez volt, de tuleltuk. Ott voltunk egymasnak, az egesz csalad. Sajnos nehezen viseltuk, de ez van. Gondoltam hogy szaraz szemmel senki nem megy el onnan. Szegeny kis 11 evesem azt hitte, ciki hogy nagyon sir. Aranyos volt, hogy ahhoz kepest, hogy alig lattak a dedijuket, nagyon sirattak.
2017. ápr. 21. 19:53
 34/34 anonim ***** válasza:
91%
Ne izgulj, nem ártottál vele egyiknek sem. Érzelmileg és értelmileg is elég érettek voltak egy temetéshez, ezt mutatja a reakciójuk. Maga a folyamat lehetett számukra igazán fájdalmas, mivel először szembesültek azzal, hogy mi is történik egy ilyen helyen. A lényeg, hogy megtudtátok beszélni a dolgokat, és számíthattatok egymásra.
2017. ápr. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!